vestuviniai žiedai
Laisvalaikis,  Mada,  Paslaugos

Prabangūs vestuviniai žiedai: ar kaina lemia kokybę?

vestuviniai žiedaiVestuvinių žiedų pasirinkimas atima daug laiko ir reikalauja kantrybės – itin plati dirbinių pasiūla kelia klausimų net ir neišrankiems pirkėjams, o ką jau kalbėti apie jaunuosius, ieškančius išskirtinių meilės dirbinių. Vestuviniai žiedai skiriasi gamybinėmis medžiagomis, dizainu ir dekoraciniais elementais. Ne paslaptis, kad juvelyriniai dirbiniai skiriasi ir savo kainomis, kurios svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Tiesa, akyliausi pirkėjai klausia – ar iš tiesų prabangūs vestuviniai žiedai yra geresni už pigesnius dirbinius?

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, didžiausią dėmesį skirkite metalui, iš kurio dirbiniai yra pagaminti. Jūsų sprendimas turės įtakos ir galutinei pirkinio kainai. Populiariausias pasirinkimas – aukso dirbiniai. Aukso kaina skiriasi priklausomai nuo prabos. Tiesa, brangesnis gaminys gali kelti sunkumų ateityje – nepamirškite, kad auksas yra gana minkštas metalas, todėl jums bus reikalingas tvirtas ir ilgaamžis lydinys. Jei norite išskirtinės kokybės papuošalų, jums bus reikalingi vestuviniai žiedai iš platinos. Tai vienas brangiausių metalų, reikalaujantis itin didelių investicijų, tačiau turintis aukščiausią prabą iš visų tauriųjų metalų lydinių. Natūralu, kad brangesnis metalas turi kur kas didesnę išliekamąją vertę nei, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno dirbiniai. Tiesa, jei vertintumėte tik dizaino niuansus, juvelyrų galimybės nėra ribojamos – išskirtiniai papuošalai gali būti sukurti iš įvairiausių gamybinių medžiagų, be to, atitinkamai apdirbti pigieji metalai niekuo nesiskiria nuo brangiųjų analogų.

Vestuviniai žiedai nešiojami visą gyvenimą. Paprastai jais puošiamės ne tik sulaukę tam tikros šventės, bet ir kasdienėje veikloje, todėl norime patikimo, ilgaamžio ir tvirto gaminio. Kitaip sakant, turime suvokti, kad šie žiedai yra viso gyvenimo investicija, kuriai neturėtume taupyti. Tiesa, nemažai porų nemėgsta itin prabangių dirbinių ir su jais jaučiasi nepatogiai. Be to, ne visi nori vaikščioti gatvėmis su kelis tūkstančius eurų kainuojančiais papuošalais. Šiuo atveju turėtumėte pagalvoti apie pigesnius dirbinius. Optimaliausias variantas – aukso žiedai, vertinami dėl itin palankaus kainos ir kokybės santykio.

Prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, nepamirškite, kad svarbiausias jūsų tikslas – įsigyti dirbinius, kurie atitiks visus jūsų lūkesčius ir kasdien privers nusišypsoti. Net ir pats brangiausias papuošalas gali neatitikti jūsų grožio pajautos, t. y. nešiodami tokį žiedą jausitės nepatogiai. Jei jaučiate palankumą pigesniam dirbiniui, neabejokite – tai jūsų vestuvinis žiedas! Tiesa, kokybės rodiklio taip pat nereikėtų pamiršti. Išlikite objektyvūs, vertindami žiedų dizainą – nepamirškite, kad kai kurie gaminiai negali būti platinami ar siaurinami, o tai gali sukelti rimtų sunkumų ateityje.