Augustavas viešbučiai
Pasaulis

Viešbučiai Augustave keliaujantiems verslo reikalais

Augustavas garsėja puikiai išvystyta sportui skirta infrastruktūra bei nuostabia gamta ir žaliuojančiais miškais. Augustavą aplanko žygiuotojai, mėgstantys vandens pramogas – kanoja ar baidares. Žinoma, į šį Lenkijos miestelį plūsta ne tik pramogų ir poilsio ištroškę turistai, tačiau ir keliaujantys verslo reikalais, kurie tikisi patogiai apsistoti šiame mieste kelioms dienoms. Viešbučiai Augustave iš ties gali pasiūlyti įvairius nakvynės variantus.

Nuo apartamentų iki puikių viešbutukų su pusryčiais. Taip pat kai kuriuose viešbučiuose verslo atstovai suras treniruoklių salę, konferencijų kambarius bei atpalaiduojančiam poilsiui ir centrus su SPA Augustave.

Taigi renkamės viešbučius Augustave

Vienas iš puikių variantų keliaujantiems verslo reikalais – viešbutis Szuflada, įsikūręs pačiame Augustavo centre. Tai netik viena paklausiausių nakvynės vietų šiame mieste, bet ir nuostabiai vertinama. Nakvynė dviem Jums kainuos kiek daugiau nei 40 eurų nakčiai. Čia galima išsinuomoti dviračius bei baidares. Atvykę darbo reikalais šiuos svečių namus įvertino 9,5 balų.

Keliaujantieji darbo reikalais, bet norintys skirti laiko poilsiui ir pramogoms, susižavės Hotel Warszawa & Resort 4 žvaigždučių viešbučiu. Tai vienas puikiausių viešbučių su SPA Augustave. Šiame elegantiškame viešbutyje nakvynė dviem Jums kainuos apie 60 eurų nakčiai. Viešbutyje galėsite mėgautis SPA pramogomis, procedūromis, masažais, o panorę apžiūrėti apylinkes galėsite išsinuomoti dviračius. Taip pat viešbutis turi ir privatų paplūdimį, kuriame galėsite atokiau poilsiauti.

Viešbučiai Augustave įsikūrę įvairiose vietovėse, galite apsistoti tiek centre, tiek užmiestyje. Jeigu trokštate daugiau ramybės verta atkreipti dėmesį Pensjonat Wigirski nakvynės namus, nutolusius nuo miesto 24 km. Svečių namai įsikūrę nacionaliniame parke, o visai netoliese yra ir ežeras, kuriame galėsite šiltuoju metu poilsiauti.

Augustavas viešbučiai

O kur dar vingiuoti miško takeliai, kurie tikrai atpalaiduos po sunkios darbo dienos ar svarbaus darbo susitikimo. Jeigu važiuojate darbo reikalais, kartu galėsite pasiimti ir savo šeimą. Tai puiki vieta viešnagei su mažaisiais keliautojais. Teritorijoje įrengta vaikų žaidimų aikštelė bei galite užsisakyti erdvų šeimyninį numerį. Numeris dviem Jums kainuos apie 60 eurų nakčiai.

Viešbučiai Augustave keliautojus stebina savo kainų patrauklumu, puikiu aptarnavimu bei moderniai įrengtais numeriais. O kur dar gamtos gražumas. Nuostabūs miškai, miško takeliai, ežerai ir pramogos.