Pigūs lėktuvo bilietai į Milaną
Pasaulis

10 faktų apie Milaną, kurių dar negirdėjote

Pigūs lėktuvo bilietai į MilanąMilanas – viena karščiausių kelionių krypčių Europoje. Šiame mieste ką veikti atras bet kokio temperamento ir skonio žmogus. Vieni gali rinktis malonų ir ramų poilsį prie jūros ar neįpareigojančius pasivaikščiojimus po geriausias drabužių parduotuves, kiti – patirti neįtikėtiną Milano naktinio gyvenimo svaigulį ir iki išnaktų lankytis puikiausiuose naktiniuose klubuose mieste. Pigų skrydį į Milaną siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Tačiau Milanas nėra vien garsių dizainerių parduotuvės – čia pateiksime įdomių faktų apie Milaną, kurių dar negirdėjote.

  1. Milane yra daugiausiai dangoraižių visoje Italijoje.
  2. Kai Napoleonas įžengė į Italijos žemes, jis įkūrė Italijos Karalystę ir 1805 save karūnavo karaliumi Milano katedroje, o Milanas buvo paskelbtas karalystės sostine.
  3. Kai Milaną valdė austrai, miestas tapo Europos operos suklestėjimo židiniu. Mocartas atliko tris premjeras teatre Teatro Regio Ducal.
  4. Teatro alla Scala yra didžiausias Europoje operos teatras. Čia telpa 2000 žiūrovų, galinčių stebėti kiekvieną pasirodymą. Šiame teatre taip pat veikia ir muziejus.
  5. Milano katedra yra penkta pagal dydį katedra pasaulyje. Jos statybos prasidėjo 1386 m. ir tęsėsi 600 metų. Visiškai statyti katedra baigta 1965 metais.
  6. Santa Maria delle Grazie bažnyčia yra garsi ir žinoma dėl to, jog ant jos valgomojo patalpų sienos yra išlikusi originali Leonardo da Vinci „Paskutinė vakarienė“. Deja, lankytojai šį meno kūrinį išvysti gali tik retomis progomis. Paprastai čia ekskursijos nevedamos.
  7. Kiekvieną vakarą, nuo 19.00 iki 21.00 val., Milane metas aperityvui – visi barai ir kavinės šiuo metu siūlo didelę gausą užkandžių ir gėrimų. Nusipirkus gėrimą daugumoje vietų užkandžiai siūlomi nemokamai. Tai graži italų tradicija, skatinanti valandėlei pailsėti ir pabendrauti su draugais.
  8. Kiekvienas Milane turi galimybę įsigyti Milano katedros fasadą puošiančių chimerų dekoracijas. Taip siekiama išsaugoti miesto simbolį. Žinoma, toks „suvenyras“ nepigus – viena chimera kainuoja 100 000 eurų.
  9. Teigiama, kad trečdalis viso pasaulio filipiniečių gyvena Milane.
  10. Milanas taip pat turi kanalų. Navigli rajone kanalai buvo įrengti norint patogiau gabenti prekes iš vietinių ežerų. Jais buvo atgabenti marmuro luitai, skirti Milano katedros statyboms. Šiandien išlikę kanalai šiam tikslui nebenaudojami, tačiau jais rengiamos ekskursijos turistams.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Italijos miestą – Milaną.