euro skaiciuokle
Finansai,  Pasaulis,  Paslaugos

Euro skaičiuoklė – pagalba po euro įvedimo

Euro skaičiuoklė: žinokite tikrąsias kainas

euro skaiciuokleJau nuo seno prekyba buvo neatsiejama žmonių gyvenimo dalis. Juk patiems pasigaminti visų produktų ir paslaugų neįmanoma, o prekybinė sistema neabejotinai palengvina mūsų gyvenimą. Kaip neatsiejama prekybos dalis yra pinigai, taip neatsiejama tarptautinės prekybos problema yra skirtingos valiutos. Šios nuolatos, nesustojamai kinta net keletą kartų per dieną. Tačiau ši problema jaučiama ir žemesniu – buitiniu lygmeniu. 2015 metais Lietuvai papildžius euro zonos narių gretas, kiekvienam mūsų tautiečiui tapo aktualios prekių kainos eurais, lyginant su kainomis, kokios buvo prieš įvedant naująją tarptautinę valiutą. Kaip tik todėl vis dažniau girdime terminą euro skaičiuoklė. Tai yra programėlė, padėsianti jums visiškai be vargo palyginti naująsias kainas su senomis.

Euro skaičiuoklė išsklaido žemų kainų iliuziją

Įvedus tarptautinę valiutą, prekybos centruose bei parduotuvių vitrinose matome maždaug tris kart mažesnius skaičius. Ne paslaptis, jog lyginant su buvusiomis kainomis, nuo 2015 metų naujosios kainos ne tik nenukrito, bet net gi gerokai pakilo. Dėl neišvengiamos infliacijos bei kitokių ekonominių reiškinių kainos nuolatos kyla ir šiandien. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, jog kiekvienas centas dabar yra trigubai brangesnis. Dažnai nepastebime, jog šiandien 30 centų aukštesnė kaina iš tiesų yra aukštesnė visu litu. Prekybininkai tai puikiai supranta ir iš to pelnosi. Euro skaičiuoklė išsklaidys jums visas iliuzijas. Naudodamiesi šia paslauga visuomet žinosite kiek mokate iš tikrųjų, ir daug lengviau valdysite savo finansus!

Kaip euro skaičiuoklė veikia?

Viskas labai paprasta. Ekrane matote du langelius. Viename rodoma pinigų suma litais, o kitame – dabartine valiuta. Įvedę esamą kainą naujaisiais pinigais, pamatysite kiek šiandien prekė ar paslauga kainuoja litais. Palyginę ją su senąja kainą galėsite kur kas užtikrinčiau nuspręsti ar verta tiek sumokėti.

Euro skaičiuoklė ne retai siūloma aplikacijos išmaniajame telefone forma. Tačiau, vis daugiau internetinių svetainių turi ir mobiliąsias versijas, o tarp jų ir www.valiutukursai.net. Todėl jums nebebūtina net siųstis aplikacijų. Tiesiog savo mobiliajame telefone užeikite į šią svetainę ir čia esanti euro skaičiuoklė padės jums itin lengvai ir paprastai apsiskaičiuoti savąsias išlaidas.

Taigi apibendrindami galime teigti, jog šiomis dienomis rodos nedaug pakilusi kaina iš tiesų padidėja net tris su puse karto. Valiutų skirtumai reikalauja mūsų apsipirkinėjant atlikti daugybę veiksmų, tačiau euro skaičiuoklė neabejotinai supaprastins jūsų kasdienybę. Žinokite kiek iš tiesų išleidžiate!