Paskolos gali būti greitos
Finansai

Paskolos – greitai ir paprastai

Paskolos gali būti greitosAr kada teko imti greitąją paskolą? Jei taip, turbūt stebėjotės, kaip paprasta yra tai padaryti. Greitos paskolos šiandien išduodamos internetu vos per keltą minučių. Tai tik parodo, kad jos iš tikrųjų yra išduodamos itin greitai ir… ir paprastai. Ar kada teko domėtis, kiek Lietuvos piliečių yra bent kartą pasiėmę paskolą? Jei ne, tai žinokite, kad skaičiais išties įspūdingi. Iš tiesų, vien greitųjų kredito įmonėms yra skolingi keliolika ar keliasdešimt tūkstančių šalies gyventojų, priklausomai nuo metų. Įspūdinga, tiesa? O dar kiek žmonių sugeba pasiimti paskolas ir grąžinti jas laiku. Žinoma, pirmasis variantas nėra skatinamas, tačiau kodėl gi nepasinaudojus greitųjų paskolų pasiūlymais, juolab kai tai taip paprasta?

                  Ką reikia žinos, kai norite gauti greitą paskolą? Visų pirma, svarbiausia dalykas yra įvertinti tai, ar greitąją paskolą arba kreditą sugebėsite grąžinti laiku. Rekomenduojama apskaičiuoti savo finansinius pajėgumus artimiausius kelis mėnesius ir žinoti, kiek laisvų pinigų jūs turėsite. Kai imate greitąją paskolą, jums po kelių mėnesių reikia sumokėti ir palūkanas, kurios yra skirtingos, priklausomai nuo paskolos dydžio, grąžinimo termino, kreditoriaus ir kitų dalykų. Pasižiūrėkite, kokias palūkanas siūlo kiekviena įmonė (o jų pasirinkimas toks kad gali užtrukti palyginti visų siūlomas sąlygas), pasirinkite sau tinkamiausią variantą. Tačiau žinokite, kad greitos paskolos turi ne tik tokius rodiklius kaip mėnesio palūkanos ar grąžinimo terminas. Tiesą sakant, ne vienas kreditorius gali pasiūlyti įvairių akcijų, nulinių palūkanų, perpus mažesnių palūkanų nei įprastai, taip pat ir paskolos grąžinimo termino pratęsimas ir panašias akcijas. Tai pritraukia klientų ir jei siūlomos sąlygos jums tinka, tad kodėl gi nepasiskolinus?

                  Kaip minėjome, kiekvienas kreditorius turi savas sąlygas ir pasiūlymus. Tiesą sakant, sąlygos gana smarkiai skiriasi, pradedant nuo ribojamo kliento amžiaus tiek iš apačios tiek iš viršaus ir baigiant tuo, kaip gaunama paskola. Pavyzdžiui, yra įmonių, kurios linkusios bendrauti su klientu akis į akį ir netgi atneša greitos paskolos pinigus tiesiai klientui į namus. Ar gi nepatogu? Na… tiesą sakant, ne visada. Daug klientų mėgsta pinigų gauti greitai ir tiesiai į banko sąskaita. Juk būtent dėl to paskolos ir yra greitos. Ir tai, tiesą pasakius, kodėl jos yra taip plačiai naudojamos. Įsivaizduokite, staiga prireikė pinigų ir užpildžius paraišką, juos galima turėti jau po keleto minučių. Na ar gali būti paprastesni būdas gauti pinigų nei greitos paskolos internetu?