Stilius
Mada

5 patarimai moterims, kurios susiduria su sunkumais formuojant savo stilių

Nemaža dalis moterų reguliariai susiduria su sunkumais formuojant savo kasdienį įvaizdį. Nors dažnai mūsų drabužių spinta būna perpildyta pačių įvairiausių modelių drabužiais, mums tiesiog vėl ir vėl nepavyksta atrasti to, kas labiausiai tiktų. Todėl visuomet verta atsižvelgti į kelis praktiškus patarimus.

Būkite atviresnės

Jei savo drabužių spintoje turėsite tik vienos rūšies drabužius, bėgant laikui visa tai jums ims kelti nuobodulį. Nepaisant to, ar tai būtų aksesuarai, ar drabužiai – pasistenkite kartas nuo karto pasirinkti tai, ko nesate pratusios rinktis. Net jei niekuomet nesirinkdavote tam tikrų stiliaus detalių, tai tikrai nėra priežastis jas visiškai ignoruoti. Nustebsite, kokį rezultatą tokiu būdu galite pasiekti. Ir šiuo atveju taip pat turite sau suteikti daugiau laisvės eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis bei išbandyti naują makiažą. Kuo daugiau išbandysite, tuo lengviau atrasite tai, kas jums iš tikrųjų patinka.

Suraskite gerą siuvėją

Egzistuoja svarbi priežastis, kodėl pagal užsakymą pasiūti drabužiai kainuoja tiek daug – jie jums nepriekaištingai tinka. Vos keli milimetrai vienoje ar kitoje vietoje gali turėti didžiulę reikšmę, todėl jei turite ne vieną drabužį, kurį labai mėgstate, tačiau jaučiate, jog jis nėra visiškai tobulai atitinkantis jūsų kūno linijas, pats metas kibti į siuvėjo paieškas, atrandant tikrą šios srities profesionalą, galintį padaryti stebuklus.

Rūpinkitės savo drabužiais

Kiekviena iš jūsų neabejotinai žinote, kad turite reguliariai tvarkyti savo drabužių spintos turinį, pasirūpindamos, kad jūsų drabužių spintoje būtų tik tai, kas jums tinka ir ką jūs dėvite. Tačiau nėra jokios priežasties visą tai daryti, jei jūs tinkamai nesirūpinate savo turimais drabužiais. Visų pirma, labai svarbu, kad kaskart atsižvelgtumėte į kiekvieno drabužio etiketėje nurodytas priežiūros instrukcijas. Taip pat svarbu naudoti kokybiškas drabužių skalbimui skirtas priemones, kurios būtų pritaikytos konkretiems audiniams. Be to, nereikia pamiršti ir drabužių lyginimo. Tokiu būdu jūs ne tik prailginsite savo drabužių tarnavimo laiką, tačiau taip pat lengviau suformuosite ir nepriekaištingą įvaizdį.

Su savimi turėkite atsarginį drabužį

Net jei būname labai atsargios, niekuomet nesame apsaugotos nuo įvairių nelaimingų nutikimų, kuomet netyčia ant savo palaidinės užsipilame kavą ar mus aptaško pravažiuojantis automobilis. Paprastai visa tai įvyksta, kai to mažiausiai tikimės. Todėl visuomet yra labai naudinga su savimi turėti bent vieną atsarginį drabužį. Žinoma, su savimi naujų džinsų tikrai nepasiimsite, tačiau visuomet galite į rankinę įsidėti neutralių spalvų klasikinę palaidinę (https://sidonas.lt/13-palaidines), lengvą šalį ar baltus marškinėlius. Tai padės jums išvengti didelio galvos skausmo ir begalinio streso, kuris aplanko minėtose gyvenimiškose situacijose.

Skirtingų dydžių rankinės

Rankinė yra vienas iš pačių universaliausių ir praktiškiausių aksesuarų, kurį turi turėti kiekviena moteris. Ir šiuo atveju kalbant apie rankines negali būti tokio dalyko kaip „per daug“ rankinių, tačiau būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kokio stiliaus rankinės jums geriausiai tinka. Žinoma, skirtingoms progoms jums reikės skirtingų modelių rankinių, todėl naudinga turėti bent tris skirtingo dydžio rankines – mažą, vidutinio dydžio ir didelę. Kaip bebūtų, ieškant rankinių visuomet vertėtų didelį dėmesį skirti jų kokybei. Kadangi paprastai rankines mes naudojame bene kasdien, jos gali greitai susidėvėti, todėl naudinga rinktis ilgaamžiškesnes rankines, kurios pagamintos iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Be to, dažnas rankinių naudojimas ir greitesnis susidėvėjimas tampa dar viena priežastimi, kodėl verta savo kolekcijoje turėti daugiau skirtingų rankinių.