Sveikata

Apie Biofinity lęšius

Biofinity kontaktiniai lęšiai, gaminami CooperVision kompanijos yra vieni iš populiariausių šiandieninėje rinkoje. Biofinity vardo kontaktiniai lęšiai yra vienintėliai, kurie gaminami su “AquaForm” technologija, kuri suteikia aukščiausią komforto lygį tarp visų CooperVision kompanijos gaminamų lęšių. Biofinity vardo lęšiai būna tik mėnesiniai, o tai reiškia, jog kas 30 dienų reikia juos pasikeisti naujais. JAV, FDA tarnyba yra išdavus licenziją, jog 7 dienas galima nešioti neišsiėmus. Tačiau lęšių gamintojas ir gydytojai labiau rekomenduoja juos kas vakarą išsiimti ir pamerkti į tirpalą. Nors gamintojas rekomenduoja keisti lęšius kas mėnesį, geriausiai yra pasikonsultuoti su savo akių gydytoju. Aukštą komforto lygį Biofinity nešiotojams garantuoja “aquaForm” technologija, kuri praleidžia daugiau deguonies į akis. O akys gaunančios daugiau deguonies mažiau pavargs ir neatsiras diskomforto jausmas. Taip pat Biofinity lęšiai pritraukia ir sulaiko drėgmę taip užtikrindami maksimalų komfortą visą dieną. Kai kitų gamintojų lęšiai atiduoda drėgmę gerokai greičiau ir akys išsausėja anksčiau. Biofinity lęšiai “užrakina” drėgmę savyje ir išlaiko visą dieną.

Kadangi Biofinity lęšiai pagaminti iš specialios medžiagos, kuri savyje turi daug vandens ir taip užtikrina gerokai lėtesnę dehidrataciją. Dehidratacija tai viena iš priežasčių, kodėl lęšiai akys išsausėja, sudirgsta ir pavargsta. Taip pat yra pastebėta, kad šio vardo lęšių nešiotojai gerokai rečiau naudoja dirbtines ašaras (akių lašus). Kita “aquaform” technologijos savybė, kad lęšis pasidaro labai minkštas ir lengvai prisitaiko prie akies ir taip užtikrinamas dar didesnis patogumas. Taigi “Aquaform” technologija padaro lęšius patogesnius ir sveikesnius akims.

Jeigu nematai iš arti, ar iš toli, – Biofinity lęšiai pritaikyti įvairioms korekcijoms. Biofinity toric gelbėja astigmatizmą turintiems žmonėms. O Biofinity multifocal padės aiškiai matyti ir iš toli ir iš arti. Todėl faktiškai kiekvienas gali mėgautis dideliu deguonies pralaidumu ir maksimaliu komfortu.

Tačiau jei iki šiol nenešiojai Biofinity lęšių, neskubėk įsigyti. Pirmiausiai rekomenduojame pasikonsultuoti su savo akių gydytoju, kuris tau parinks optimaliausią variantą.

Lęšiukas.lt prekiauja tik orginaliais Coopervision kompanijos lęšiais.

Šaltinis: https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/biofinity-17/