vestuviu vedejai
Laisvalaikis,  Paslaugos

Renginių vedėjai, kurių neužmiršiu…

vestuviu vedejai

Per savo netrumpą gyvenimėlį esu sudalyvavęs dešimtyse vestuvių ir kitokio pobūdžio renginių ir apie renginių vedėjus galiu pasakyti šį bei tą įdomaus. Mačiau ir gerų, ir ne visai. Apie tai ir noriu papasakoti, neminėdamas nei pavardžių, nei smulkmenų, kurios galėtų įžeisti žmones, kurių šventėje tai nutiko. Renginių vedėjai irgi žmonės, tad daug kas atleistina…

Renginių vedėjas užmiršo jaunuosius

Štai kaip daryti nereikia. Per vestuves daug dėmesio skirti ne jauniesiems, o kažkuriems iš svečių. Taip, suprantu, svečiai yra programos ir šou dalis, kuri skirta kitiems svečiams ir jauniesiems linksminti, tačiau palikti jaunuosius ramybėje per jų vestuves tikrai negalima.

Kai vedėjas pastebėjo, jog jaunieji daugiau reikalų turi su savo telefonais, o ne su svečiais, jam tiesiog reikėjo kažkaip juos išjudinti. Na ir kas, kad jaunieji negeria alkoholio – linksmybėms tokią dieną jis nėra būtinas. Na ir kas, kad jie aplink save susitelkė ištikimiausius draugus ir artimiausius giminaičius, kurių kompanijos jiems visiškai būtų pakakę – yra ir kiti žmonės, kurie buvo pakviesti į šventę ir kuriems taip pat dėmesio reikia… Tik vedėjas gali suvienyti visus svečius. Prastai, kai jis to nedaro ir nesistengia.

Vedėjas suvalkietis

Tai buvo vienas iš įspūdingiausių vedėjo pasirodymų. Kaip visada per vestuves reikia atlikti tam tikras užduotis, o už jas teikiami prizai. Bet kai prizas yra saldainis, o vedėjas paprašo saldainį išlupti, kad popierėlis būtų prizas kitam dalyviui už laimėtą konkursą, tikrai patraukia dėmesį. Iš pradžių atrodė, kad tai nesąmonę, o paskui paaiškėjo, kad tai viso labo tik pokštas. O gal organizatoriai norėjo mokėti tik 10 eurų už dovanas konkursams, nežinia. Viskas buvo pateikta taip įdomiai ir originaliai, kad tai įsiminė ilgam.

Vedėjas chorvedys

Dainuoti dainas per vestuves yra atgyvena, tiesa? Tam yra DJ, kuris leidžia puikią muziką arba net samdyti muzikantai. Jie sukuria unikalią atmosferą. O štai vienas renginių vedėjas privertė visus vestuvininkus dainuoti kokį pusvalandį. Žodžiai paprasti – a-aaaa-aa-aa-aa-aa-aa pagal tam tikras melodijas.

Vienu metu jau buvo nusibodę dainuoti tą „aaaa“, bet paskui supratau, kodėl taip nutiko. Vestuvės prasidėjo gana nesklandžiai, oras buvo prastas, svečiai pasiklydo ieškodami sodybos, kur vis tai turėjo vykti. Kad stresas nebūtų toks didelis, daug kas pavartojo alkoholio ir vestuvės prasidėjo jau su gerokai „apšilusiais“ svečiais. Kai svečiai jau įkaušę atvažiuoja į vestuves, jie labai greitai gali atsidurti po stalu. Vedėjas greitai sugalvojo dainavimo žaidimą, kur svečiai turėjo atsistoti, kai tik išgirsta tam tikrą signalą ir dainuoti „aaaa“, kad nereiktų žodžių. Ir visa tai tęsėsi gana ilgai. Po to vakaras buvo puikus, ir viskas tęsėsi gana ilgai. Kodėl svečiai nenuėjo miegoti anksti? Priežastis labai paprasta. Kai žmogus dainuoja, atsiveria gerklos ir kiti kvėpavimo takai ir į organizmą patenka daugiau oro. Be to alkoholis garuoja kur kas geriau kai dainuojama. Tokiu būdu galima išblaivinti minią žmonių vienu metu.

Pasakoti būtų galima dar daug. Įspūdingiausi renginių vedėjai yra tie, kurie pasiruošia savo programą. Tai linksma ir smagu, be to matosi, kad darbo įdėta daug, o ne tik perskaitomi tradiciniai priesaikų žodžiai…