Sveikata

Ar dantų balinimas reikalinga paslauga?

Norite turėti Holyvudinę šypseną, kuri patrauktų aplinkinių dėmesį? Dalinai galite, kadangi reguliariai rūpinantis savo burnos ertmę tikrai pavyks išgauti tiek baltus dantukus, kiek leidžia Jūsų galimybės. Tiesa, ne visų žmonių dantų kaulai akinamai balti, tad geriau per privartą jų nebalinti neaiškiomis priemonėmis, kadangi jie gali tapti melsvi. Baltų balinimas šiais laikais yra gana populiari paslauga, kadangi dėl prastos mitybos daugelis žmonių skundžiasi gelsvais dantimis. Jeigu tokia procedūra atliekama odontologo kabinete – tokiu atveju viskas gerai ir Jūsų dantukai pašviesės be jokio šalutinio poveikio. Kitu atveju rekomenduojame vengti savamokslių balinimo būdų.

Pirmiausia naudinga žinoti, kad dantų balinimas tai ne tik estetika. Tuo pačiu procedūros metu yra pašalinamos visos bakterijos bei kiti mikoorganizmai, kurie gali sukelti Jūsų burnos ertmei daug ir sudėtingų problemų. Dantų akmenys būtent ir atsiranda dėl mikrobų. Tuo tarpu dantų akmenys gali virsti kur kas sudėtingesnėmis ir sunkiai pašalinamomis ligomis, kurių rezultatas – dantų netekimas. Jeigu valysite dantukus reguliariai – pašalinsite bakterijas, kurios yra ant Jūsų dantukų paviršiaus. Deja, taip nepavyks nugalėti tų bakterijų, kurios yra Jūsų dantenų kišenėse ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose. Tokiu atveju labai pasitarnauja dantų balinimas, kuris padeda susigrąžinti ne tik gražią, tačiau ir sveiką šypseną.

Svarbiausia keliauti pas profesionalą, o ne pačiam bandyti atlikti procedūrą. Kai kurie labai drąsiai naudoja ne tik nepatikimas dantų balinimo priemones, tačiau ir naminius būdus, kurie siūlomi įvairiausiuose forumuose. Specialios odontologijos klinikose naudojamos balinimo priemonės yra gaminamos iš sodos. Tokiu atveju daugelis žmonių nusprendžia, kad galima su paprasčiausia soda valyti dantukus. Deja, taip sugadinamas emalis ir vėliau dantys ne tik kad netampa baltesni. Tačiau priešingai – jie dar labiau pagelsta, o kartais net ir pasidaro mėlyni.

Reguliariai burnos ertmės priežiūra nustebins Jus akivaizdžiais rezultatais. Kalbame ne tik apie gražius, baltus dantukus, tačiau taip pat ir sveiką šypseną. Labai svarbu saugoti savo dantis, kadangi implantų kainos nemažos. Kur kas pigiau yra rūpintis savais.