spintos
Namai

Ar sieninės spintos yra geriausias pasirinkimas miegamajam?

spintosPlanuodami miegamojo interjerą, daug dėmesio skiriame tinkamų baldų pasirinkimui ir tai savaime suprantama – mūsų sprendimas lems ne tik bendrąjį šios patalpos interjerą, bet ir funkcionalumą. Vienas svarbiausių miegamojo baldų – spinta. Paprastai miegamajame stovi lubas siekiančios drabužių spintos. Tiesa, neretai sutinkami ir modernesni sprendimai – nedidelės spintelės arba modernaus dizaino baldai.

Interjero dizaino specialistai teigia, kad sieninė spinta yra populiariausias pirkėjų pasirinkimas, atitinkantys daugelio gyventojų lūkesčius. Iš tiesų didelė spinta reikalinga daugeliui mažesnių butų, kadangi leidžia sutalpinti ne tik drabužius, bet ir kitus kasdien naudojamus daiktus, patalynę ar buities prietaisus, pvz., dulkių siurblį. Jei gyvenamoji erdvė yra nedidelė, rekomenduojama pagalvoti apie stumdomas duris, kurios ne tik suteiks originalaus išskirtinumo, bet ir pageidaujamo funkcionalumo – spinta stumdomomis durimis gali būti montuojama mažesnėje erdvėje, be to, jos atidarymui nereiks tiek daug ploto, kurio reikalauja spintos varstomomis durimis.

Paprastai sieninė spinta gaminama pagal individualius kliento pageidavimus ir pritaikoma konkrečiai miegamojo erdvei. Tokia spinta atsiremia į vieną iš sienų ir užima visą plotą nuo grindų iki lubų. Be to, ekspertai primena, kad spinta su slankiojančia durų sistema gali būti pritaikyta ir nelygių išmatavimų patalpoms. Sieninė spinta visais atvejais yra stacionarus baldas, kurio negalima perkelti iš vienos vietos į kitą. Šioms spintoms miegamajame suformuojama speciali niša, kurioje spinta ir yra talpinama.

Sieninės drabužių spintos yra vienas praktiškiausių sprendimų, užtikrinantis maksimalų komfortą ir pagerinantis gyvenimo kokybę – tokia spinta užima sąlyginai mažai vietos, tačiau leidžia sutalpinti itin didelį kiekį daiktų. Tiesa, ekspertai primena, kad šiuo atveju būtina skirti laiko vidiniam spintos išdėstymui. Pagalvokite apie atskiras erdves, lentynas ir stalčiukus, kurie padės atitinkamai struktūruoti spintoje laikomus daiktus. Tai itin aktualu tuo atveju, jei šiuo baldu naudositės ne tik jūs, bet ir jūsų sutuoktinis ar kiti asmenys, pvz., vaikai. Tokioje situacijoje rekomenduojame pagalvoti apie atskiras zonas ir erdves, skirtas visiems šeimos nariams.

Jei norite džiaugtis ilgaamžiu ir patikimu baldu, atsakingai rinkitės gamybines medžiagas. Nors aukštos kokybės spinta kainuos šiek tiek daugiau, šiuo baldu džiaugsitės ilgesnį laiką. Tokia spinta bus tvirta, o jums nereikės rūpintis dėl erzinančio girgždėjimo ar nepatogaus spintos uždarymo. Be to, naujausi technologiniai sprendimai užtikrina saugų stumdomų durų uždarymą ir atidarymą, todėl jums nereikės rūpintis dėl to, kad jūs ar jūsų artimieji gali prisispausti pirštus.