Viešbučiai Tenerifėje
Pasaulis

Atostogaujame Tenerifėje

Viešbučiai TenerifėjeGyvenimas Lietuvoje kartais gali būti varantis į depresiją. Atsikeli, atrodo geros nuotaikos ir išsimiegojęs, pasitrini akis, atsimerki su šypsena veide, lipi į šlepetes ir nueini prie lango. O ten – dargana, šlapia, lietus, šlapdriba, apsiniaukę, vėjas, visi susigūžę vaikšto, skėčiais tik mojuoja. Na ir ne tiek ir daug tos šypsenos lieka veide – šiandien vėl negalėsim pasideginti prie ežero ar jūros. Kur išeitis? Kanarų salos! Pavyzdžiui, Tenerifė – ko gero, populiariausia sala visam archipelage. Išsinuomojam Tenerifėje viešbutį, pasiimam maudymosi reikmenis, paplūdimio šlepetes ir keliaujam ten, kur šilta ir šviečia saulė! Bent trumpam pabėgsime nuo lietuviškos darganos ir lietaus ir galėsime pasidžiaugti pietietiška gamta ir šiluma.

                  Į Tenerifę skrisime lėktuvu. Negi automobiliu ir keltu? Galima ir taip, bet kam? Kartais nesunkiai galima ir rasti ir gana pigių bilietų. Žinoma, su persėdimu. Persėsti galima Jungtinėje Karalystėje ar Ispanijoje ar Vokietijoje ar… na, variantų daug, teks rinktis pagal kainą ir skrydžio laiką, laiką tarp persėdimų. Žodžiu, svarbiausia, kad pagaliau, atsidursime Tenerifėje! Iš anksto būsime užsisakę viešbutį – Viešbučiai Tenerifėje nėra brangūs, o jei dar keliaujate ne sezono metu, tai galite gauti nakvynę už juokingą kainą, kurią dar, ko gero, galima ir nusiderėti. Taigi, įsitaisome prabangiame viešbutyje su pusryčiais ir keliaujame tyrinėti salos! Atsidūrę saloje, tikrai pastebėsite didžiulį kalną salos vidury – įdomu, kas čia per kalnas? Ogi tai ne šiaip kalnas, o ugnikalnis! Didžiulis Teidės ugnikalnis į kurį, nepatikėsite – galima užsikelti! Ar pėsčiomis ar keltuvu šio ugnikalnio viršūnė yra pasiekiama. Jei būsite Tenerifėje, tiesiog negalite neaplankyti Teidės ugnikalnio.

                  Kas gi dar? Tenerifėje, be gulinėjimo viešbučio kambaryje, galima išeiti pasivaikščioti ir prie vandenyno. Ko gero, būsite nustebintas kraštovaizdžio – sala vulkaninės kilmės, tad vietoj mums įprasto geltono smėliuko, galite rasti ir juodą smėlį. Ne, jis nėra pavojingas. Galiausiai, radę vietą maudymuisi, galėsite pasinerti ir į vandenį, jei tik bus pakankamai šiltas.

                  Tenerifė – sala tiems, kam smalsu pamatyti kitokią gamtą, vulkaninių reiškinių padarinius ir pamatyti tikrą ugnikalnį! Susiraskite lėktuvo bilietus, išsirinkite viešbutį, pasiimkite maudymosi reikmenis ir pirmyn patirti nuotykių! Išnaudokite kelionės laiką taip, kad nebūtų nieko nenuveikto saloje ir nereiktų čia grįžti ir galėtumėte savo laiką skirti kitoms saloms aplankyti.