Pasaulis

Pavieniam keliautojui geriausia kryptis – Ispanija

Turistams, kurie mėgsta keliauti vieni, Ispanija pati patraukliausia ir geriausia šalis. Amerikos analitikai nusprendė, kad būtent šioje valstybėje, jei norite pailsėti ir patirti naujų įspūdžių, kompanija nebūtina.

ispanija-5

Juk tam, kad gėrėtis flamenko, gėrėtis didingąja Alhambra. Tai kur kas paprasčiau nei pigūs skrydžiai į Anglijos sostinę Londoną.

ispanija-4

Tokios išvados padarytos apklausus 16 000 turistų. Be to, Ispanija užėmė antrą vietą pasaulyje pagal kultūrinių paminklų, kuriuos būtina aplankyti, skaičių. Ji nusileido tik Italijai ir toli už nugaros paliko Didžiąją Britaniją.

ispanija-3

Tai vienas iš daugelio tyrimų ir apklausų, kuri skirta ne tiek nusakyti gaunamų paslaugų kokybę ir kelionės komfortą, o pareklamuoti vieną ar kitą institutą ar interneto portalą. Kalbant paprasčiau, taip siekia pasireklamuoti atskiri verslo subjektai. Taip reklamuoti ypatingai mėgsta kelionių ir viešbučių puslapiai, nes paskelbus tokią naujieną ją persispausdina dauguma pasaulio naujienų portalų. Šalyse, kurios minimos dešimtukuose ar šimtukuose, informaciją persispausdina praktiškai visi.

ispanija-1

Žiemą sudarinėjami geriausių slidinėjimo kurortų, pavasarį, geriausių vietų ramiam poilsiui dešimtukai. Skelbiami ir mėgstamiausių turistinių objektų, romantiškiausių muziejų ir viešbučių sąrašai.

ispanija-6

Tai nėra blogai. Žmonės, kurie nori suplanuoti išskirtinę kelionę, bent jau gauna informaciją apie išskirtinius objektus ir gali ją panaudoti, kad suplanuoti visą kelionę prieš pirkdami skrydžius.

Straipsnis parengtas pagal Pigusskrydis.lt informaciją

Save