Skrydis į Belgiją
Pasaulis

Viskas apie belgų charakterį

Skrydis į BelgijąAr jau teko pasinaudoti skrydžiu į Belgiją? Gal net ne vieną kartą? Jeigu jau svajojate, kaip norite čia apsigyventi, neskubėkite ir dar plačiau pasidomėkite, koks tikrasis belgų charakteris ir kultūra. Juk kiekviena šalis išsiskiria unikaliais jų gyventojų būdo bruožais, ir nors apie belgus yra juokaujama, kad jie yra labai ramūs ir nuosaikūs žmonės, vien kliautis šiuo stereotipu neverta. Iš anksto nusistatę, kad belgai yra būtent tokie, ne vienoje situacijoje galite imti ir smarkiai nusivilti.

Čia pristatysime, koks iš tikro yra šios šalies gyventojų charakteris ir būdas.

Jeigu tikitės, jog atsikraustę į Belgiją rasite daug naujų draugų, pagalvokite dar kartą. Pasirodo, belgai yra labai įtarūs ir tik siauram artimiausių žmonių ratui atsiveriantys žmonės. Jeigu belgui paskambinsi ar parašysi SMS žinutę su spontanišku pasiūlymu susitikti kavos puodeliui, lauk neigiamo atsakymo. Belgai planuoja, gerbia savo planus, ir juos atšauks tik dėl pačių svarbiausių savo gyvenime žmonių. Norint „prisijaukinti“ belgą, reikia būti itin kantriam.

Belgai labai myli savo komforto zoną. Tai reiškia, kad jie vengs bet kokių gyvenimo aplinkybių, kurios verstų juos jaustis nepatogiai. Net gi radę darbą kitame mieste jie nepersikels arčiau darbovietės, net jeigu tai reikš dviejų valandų kelią iš namų į darbą. Belgas mieliau liks gyventi ten, kur jo šeima ir draugai.

Tačiau tai labai keistai dera su tuo, jog belgai yra itin progresyvaus mąstymo ir antrieji pasaulyje legalizavo gėjų santuokas.

Paskutinis dalykas, kuo belgai išsiskiria iš kitų valstybių gyventojų, kad jie yra itin sunkiai „perskaitomi“. Vienu metu su jais bendraujant gali pasirodyti, jog tai šilti ir malonūs pašnekovai, tačiau kitą akimirką iš belgo akių tiesiog ims ir dings visas susidomėjimas tavimi, pradėsite jausti atstumą. Tai sunkina viską, norint perprasti belgų charakterį. Tačiau tie, kurie turi daug kantrybės, galiausiai įveikia šias jų savybes ir įgyja draugą visam gyvenimui.

Sudomino pigūs lėktuvo bilietai į Briuselį, Belgiją? Nepraleiskite progos pamatyti šią didingą šalį ir pamatyti vietinius gyventus bei pažinti jų characterį.