seo paslaugos
Paslaugos

SEO paslaugos – visa tiesa apie: PA, DA ir MOZ

Kam reikalingi PA, DA ar MOZ?

Siekiant filtruoti internetines svetaines buvo sukurti šie rodikliai. Kad būtų galima objektyviai įvertinti gera ar bloga svetainė, kuo jis pranašesnė už kitas ir t.t. Bendrai kalbant rodikliai leidžia tiek amerikiečiui, tiek europiečiui susikalbėti ir greičiau dirbti. Įsivaizduokite kas būtų, jeigu SEO specialistai patys turėtų įvertinti kiekvieną svetainę. Pagal ką jie vertintų? Žinoma, pagal savo patirtį. Kuo didesnė patirtis, tuo objektyvesnis įvertinimas, tačiau tai neleistų bendrai sutarti kas yra gerai, o kas yra blogai. Turime dėkoti MOZ kompanijai, kad kiekvieną dieną padeda dirbti su interneto projektai, vystyti verslą ar užsiiminėti SEO paslaugomis. Taigi, profesionalios SEO paslaugos tuo ir skiriasi, nuo kitų paslaugų, kad geba įvertinti esamą situaciją ir naudojant patirtį pasiekti rezultatus.

Taigi, PA (angl. Page authority), tai puslapio autoritetas. Kiekvienas internetinės svetainės puslapis gali būti įvertintas balų sistemoje. Nuo 0 iki 100 balų. Dažniausiai titulinis tinklapio puslapis turi didžiausią PA, nes jame lankosi daugiausiai lankytojų ir praleidžia ilgiausiai laiko, tuo tarpu vidiniai puslapiai turi ženkliai mažesnį įvertinimą. Aišku, sakysite, kad vidinis puslapis, kuriame patalpintas kokybiškas straipsnis turėtų turėti ilgesnį vidutinį praleidžiamą laiką. Taip iš tikrųjų gali būti, tačiau skaičiuojant PA įvertinama daug parametrų, tarp jų ir lankomumas, kiek unikalių vartotojų pamatė šį puslpį.

DA (angl. Domain authority) – domeno autoritetas rodo jūsų domeno autoritetą, kitaip sakant jo reitingą nuo 0 iki 100 balų. Šiuo atveju, kuo senesnis domenas, kuo didesnis lankomumas ir kuo geresnis jame talpinamas turinys – tuo didesnis šis įvertinimas. Domeno autoritetas yra svarbesnis rodiklis už PA, nes pasiekti didelį domeno autoritetą yra žymiai sunkiau. Šis įvertinimas nurodo viso puslapio įvertinimą, o jau minėtas PA – atskirų puslapių reitingą. Trumpas video: https://www.youtube.com/watch?v=Pjnn4htqvSY

MOZ RANK – kompanija MOZ skaičiuoja savo sugalvotą rodiklį „MOZ RANK“, kuris taip pat rodo svetainės kokybę. Į jo skaičiavimą įtraukiama daug parametrų.

Kuomet pradėsite tikrinti svetainių rodiklius suprasite, kad jeigu yra aukštas DA, automatiškai bus aukšti ir kiti įvertinimai. Bendrai kalbant, kokybiškos svetainės visi duomenys turi aukštus rodiklius. SEO paslaugos ir jų nauda labai priklauso, kaip atliekamas išorinis SEO, o jį turėsite atlikti būtent vadovaudamiesi šiais rodikliais.

Kaip didinti PA, DA, MOZ?

Internetinės svetainės kokybę didina kokybiškas turinys ir kokybiškos atgalinės nuorodos. Tikriausiai gan banaliai skamba atsakymas, bet realybė yra tokia. Kaip atrodo kokybiškas turinys? Tai naudingi tekstai, kurie yra tinkamai apipavidalinti. Norite pasiekti aukštas pozicijas paieškos sistemoje? Pradėkite kurti kokybišką turinį arba dirbkite su agentūra, kuri tą turinį kurs. Interneto erdvė yra perpildyta prastu turiniu ir kaip oro trūksta įdomių straipsnių, iš tiesų naudingų patarimų ir t.t. Tiek el.parduotuvėms, tiek paslaugų svetainėms yra naudinga savo svetainėje rašyti blog’ą ir jame talpinti super gerą turinį. Patarimas – neskubėkite rašyti. Pagalvokite apie ką rašysite, kokią naudą tai duos skaitytojui, ar informacija nauja.

SEO paslaugos
Ieškokite kokybiškų svetainių ir gaukite iš jų backlink’us

Jau ne kartą esame kalbėję, kad siekiant aukštų pozicijų paieškos sistemoje reikalingos kokybiškos atgalinės nuorodos. SEO paslaugos bus efektyvios, kuomet visus darbus atliksite tinkamai, neskubant ir išlaikant kokybę. Taigi, „geros“ nuorodos bus iš svetainių, kuriuose yra įdomus turinys, skaitomas turinys. Ieškokite tokių puslapių ir darykite viską, kad juose atsirastų nuorodos į jūsų e-projektą.

Nepamirškite, kad turinys, tai ne tik tekstai, tai ir aukštos kokybės fotografijos ar temą atitinkantys video.

Patiko straipsnis, tuomet patiks ir Bilger.lt