Reklaminiai stendai
Paslaugos

Reklaminiai stendai ir jų nuoma

Jei turite parduotuvę, greičiausiai ne tik demonstruojate prekes, bet ir turite kažkokius pavydžius, stendus, galbūt reklamuojate parduotuvėje nesančias prekes. Tokios reklamos neapsieina be reklaminių stendų, kurie gali būti tiek perkami, tiek ir nuomojami. Reklaminiai stendai itin populiarūs – juos dažniausiai perka įvairios parduotuvės, įvairias paslaugas siūlantys salonai, taip pat ir kitos įstaigos, siūlančios produktus ar paslaugos.

        Reklaminiai stendaiKada reklaminiai stendai nuomojami? Reklaminių stendų nuoma populiari tuomet, kai stendas reikalingas trumpą laiką – pavyzdžiui, vos kelias dienas, per kurias stengiamasi kažką išreklamuoti ar pristatyti klientams. Toks atvejis gali būti įvairios parodos, kuriose šie stendai naudojami ypač dažnai ir pačiais įvairiausiais tikslais. Vieni jų reklamuoja prekes ir paslaugas, o kituose gali būti tiesiog firmos emblema, logotipas ar tiesiog su produkcija susijęs vaizdas, nuotrauka. Užeikite į bet kokią parodą ir pamatysite, kiek daug ir kokių įvairių reklaminių stendų čia galite pamatyti.

Stendų nuoma ar pirkimas?

        Kuriuo atveju stendą labiau apsimoka pirkti ir kuriuo – nuomoti? Tai labiausiai priklauso nuo to, kaip ilgai jums to stendo reikia. Žinoma, yra ir stacionarūs stendai, kurie tik nuomojami. Tai stendai, esantys miestuose, viešai matomi visiems praeinantiems ir pravažiuojantiems gyventojams. Tačiau, jei kalbėsime apie mažesnius reklaminius stendus, tuomet, žinoma, juos galima tiek išsinuomoti, tiek ir nusipirkti.

        Jei turite savo parduotuvę ir nuolat pristatote vis naujas kolekcijas, įvairių firmų gaminius, tuomet, ko gero, geriausia bus turėti savo reklaminį stendą ar net ne vieną jų. Jums tereikės kartas nuo karto pakeisti reklamą.

        Kitas atvejis, kai reklaminiai stendai yra nuomojami, pasitaiko jau minėtais atvejais – parodos, laikinos išvykos į užsienį su savo produkcijos pristatymais ir kita. Tokiu atveju, jei stendo nenorėsite laikyti ilgą laiką ir jo nuomos kaina bus mažesnė nei pirkimo, geriau pasirinkti nuomos variantą.

        O gal visai nenorite naudoti reklaminių stendų? Jie juk nieko neparduoda! Iš pirmo žvilgsnio gali taip ir pasirodyti. Tačiau reklaminiai stendai tikrai gali sudominti klientus, leisti jiems susidaryti įspūdį apie jūsų verslą, galbūt pridėti patikimumo. Jei reklaminis stendas gerai paruoštas ir tinkamoje vietoje pastatytas, tuomet jis tikrai turės teigiamos įtakos jūsų verslui. Todėl pasirinkite teisingai ir galbūt tai padės užauginti jūsų verslą.