Paslaugos

Praktiški patarimai, kaip sėkmingai parduoti aukcione

Interneto aukcionai yra paprastas būdas pasiūlyti savo įmonės produktus platesnei auditorijai. Nors skelbimą aukcione Manoaukcionas.lt galima sukurti per kelias minutes, procesas neturėtų būti skubotas. Neskubėkite ir įsitikinkite, kad skelbimas yra kuo išsamesnis. Nuotraukos yra ypač svarbios, nes aukcionai su kokybiškomis ir patraukliomis fotografijomis yra sėkmingesni nei tie, kuriuose iš vis nėra nuotraukų arba jos neatspindi prekės kokybės.

Pasidomėkite savo preke

Prieš pateikdami aukciono portale parduodamą daiktą, atlikite paiešką panašiuose aukcionuose,  nes tai suteikia jums vertingos informacijos apie galimą jūsų aukciono sėkmę. Pabandykite ieškoti savo ar itin panašaus daikto aukciono svetainėse ir peržiūrėkite juos. Jei jūsų rasti aukcionai turi daug pasiūlymų ir pakankamai aukštas pardavimo kainas, kad gautumėte pelno, greičiausiai jūsų aukcionas pasirodys gerai. Jei prekė anksčiau nebuvo paklausi aukcionuose, tuomet kaip niekad teks  pasistengti.

Galbūt retas ir neįprastas?

Ieškoti internete informacijos apie tai, ką ketinate parduoti, yra gera idėja. Tokia paieška gali atskleisti, kad daiktas yra retas ir neįprastas. Retų ir unikalių daiktų aukcionai paprastai būna geresni nei įprastų daiktų aukcionai, nes su jumis dėl pasiūlymų konkuruoja mažiau (jei tokių yra) aukcionų. Taip pat būtinai patikrinkite, ar prekė yra teisėta pagal vietos įstatymus. Aukciono svetainėje yra taisyklės, o pažeidžiantys įrašai bus pašalinti.

Pavadinimas ir aprašas

Svarbi  interneto aukcionų dalis yra skelbimo pavadinimas ir aprašas. Tai informacija, kuri parduoda daiktą. Pavadinime įdėkite raktinius žodžius, kurių ieškos potencialūs pirkėjai, norėdami rasti jūsų prekę. Kuo išsamiau apibūdinkite daiktą: jei jis unikalus ar retas, turėtumėte pasakyti potencialiam pirkėjui, kodėl jis yra unikalus ar retas, ir jo svarbą. Jei kažko trūksta arba daiktas yra sugadintas, aprašyme tai turėtų būti paminėta. Būkite sąžiningi ir iš anksto, nes taip išvengsite problemų dėl pardavimo ir grąžinimo vėliau.

Nuotraukos

Jei pavadinimas ir aprašymas padeda parduoti daiktą, tada nuotraukos galutinai pabaigia sandorį. Naudokite nuotraukas, kuriose parduodama prekė būtų matoma iš įvairių pusių, matytųsi naudojimo galimybės. Jei aprašyme paminėjote defektus, jie turėtų būti matomi nuotraukose. Naudokite tikras, savo daikto fotografijas, neieškokite panašių daiktų fotografijų internete. Jei netyčia pražiopsosite nuotraukoje nesutapimus su savo preke, pirkėjas gali gražinti, kaip netinkamą, nes prekė neatitiks skelbimo.  Įsitikinkite, kad nuotraukos yra aiškios ir daiktas nufotografuotas gerame apšvietime, nes pirkėjas turi matyti gaminį.

Pristatymas

Nustačius priimtinas siuntimo kainas, prekė parduodama aukštesne kaina. Siūlykite įvairias pristatymo galimybes, įskaitant greitesnes už papildomą mokestį. Nepersistenkite prašydami didelių sumų už siuntimą. Nemokamas pristatymas yra labiau patraukli galimybė: pirkėjai turės ramybę žinodami, kad galutinė pardavimo kaina bus tiksliai ta, su kuria jie laimėjo aukcione.

Tikimės šie patarimai bus naudingi visiems siekiantiems sėkmingai parduoti savo prekes ir interneto aukcionas taps nauju mėgstamu pardavimo portalu.