atpalaiduojantis viso kuno masazas
Paslaugos,  Sveikata

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Niekam nėra paslaptis, kad vieną iš šiuolaikinio gyvenimo problemų yra nejudrumas. Dažniausiai susiduriama su sėdimu darbu, sėdėjimu automobilyje. Viso to pasekmės – juosmens, nugaros, pečių ir kaklo skausmai.  Dažniausiai dėl šių negalavimų pacientai kreipiasi pas gydytojus. Jeigu skausmai nėra labai stiprūs ir nepakeliami, tai ir yra sėdimo darbo pasekmės. Neturintiems laiko sportuoti ar daugiau vaikščioti geriausias išsigelbėjimas gali būti. masažas. 

Fizinę masažo naudą mūsų kūnui tikriausiai žinome kiekvienas. Tačiau ar žinojote, kad atpalaiduojantis viso kūno masažas turi labai didelį poveikį ir nervų sistemai. 

Masažo poveikis nervų sistemai 

Nervų sistema yra jautri mūsų viso kūno dalis, kuri greičiausiai gauna signalus. Kalbant apie masažą prisilietimai prie odos ir įvairūs masažo veiksmai greičiausiai keliauja į nervų sistemą, tai reiškia, kad fizinį poveikį mes jaučiame vėliau. Įvairūs masažo veiksmai, kaitaliojant intensyvumą bei laiką gali įtakoti smegenis ir centrinę nervų sistemą. Jeigu masažas yra atliekamas tinkamai ir nustatyta tinkama metodika, po kūną sklinda šiluma, bendras savijauta pagerėja ir sustiprėja bendra fizinė būklė. 

Šiais laikais ir kiekviename mieste yra labai didelis pasirinkimas masažų salonų ir jų teikiamų paslaugų. Šiame straipsnyje papasakosime apie tailandietišką masaža ir galėsite palyginti jį su tradiciniu įprastu. 

Tailandietiškas masažas 

Tailandas yra viena iš tų šalis, kurią aplankyti nori daugelis, tačiau tai nėra taip paprasta. Svajonės lieka svajonėmis, kol nepradedama apie jas labai rimtai galvoti. Vienas iš variantų arčiau prisiliesti prie Tailando ir pradėti juo domėtis yra tailandietiškas masažas. Būtent tai mes galime pajusti Vilniuje. 

Lietuvoje jau dirba ne vienas geras specialistas iš Tailando ar lietuviai masažistai, kurie vis tobulina savo įgūdžius stebuklingame Asijos perke pas šio masažo specialistus. Masažo kokybė Lietuvoje turėtų nenuvilti, nes kuo toliau tuo daugiau dėmesio skiriama kokybiškoms paslaugoms. 

Tailandiškas masažas yra ypač naudingas kūnui. Po įtemptų darbų ar po suknesnių fizinių krūvių masažas gali būti puikus pasirinkimas siekiant užkirsti kelią skausmams. Kita, taip pat labai svarbi, tokio masažo nauda – nervų sistema. Kaip jau rašėme anksčiau tai pats geriausias vaistas nuo visų nervinių ligų, stresų ar nuovargio. 

Masažas – puiki dovana 

Artėjant šventėms pradedame sukti galva ir ieškoti dovanų artimiesiems ir draugams. Ar kada nors pagalvojote, kad masažas gali būti dovana? Kodėl gi ne! Tai puikus pasirinkimas, jeigu perkate dovaną žmogui, kurį gerai pažįstate ir žinote jog tokie dalykai jam patinka. Geriausias pasirinkimas laiko ir finansų atžvilgiu. Tailando masažo dovanų čekiai kainuoja nėra pernelyg brangūs, dovanų čekis dažniausiai galioja ilga laiką, o dovaną galima nupirkti tiesiog internetu, net neišėjus iš namų. 

Apsilankykite tailandietiško masažo internetinėje svetainėje ir raskite visą jums reikalingą informaciją. Internetinis puslapis: https://tailandomasazai.lt