fasado apdaila
Namai,  Paslaugos,  Technologijos

Fasado apdaila: puikus pasirinkimas pastato išorės atnaujinimui

Fasado apdaila: rūpinkitės namo išore

fasado apdailaVisi norime jaukių namų. Didžioji dauguma žmonių stengiasi susikurti jaukią gyvenamąją aplinką investuodami į interjerą – namo ar buto vidų, dizainą tačiau tikrai ne visi kreipia dėmesį į išorę. Vis dėlto pagal namų išvaizdą tikrai nemažai galima pasakyti apie namų gyventojus. Sutvarkyti namo išorę galima užtinkuojant ir nudažant sienas, tačiau jei jūsų namas jau renovuotas, ar ruošiatės tai padaryti, lengviausia būtų papuošti namą fasado apdaila. Kadangi tai ganėtinai sparčiai plintanti naujovė, kaip tik ją plačiau ir aptarsime.

HPL laminatas bei jo charakteristika

Populiariausia fasado apdaila dažniausiai yra HPL laminatas. Šios trys raidės reiškia High Pressure Laminate, o išvertus į lietuvių kalbą – aukšto slėgio laminatas. Taip jis vadinamas ne atsitiktinai: gaminant šį produktą naudojamas itin aukštas slėgis, suteikiantis prekei dar didesnį patvarumą. HPL laminatas neretai naudojamas vidaus – virtuvės interjerui, nes pasižymi atsparumu stipriam cheminių medžiagų poveikiui. Taip pat tinkamas naudoti grindims, nes dėl didelio slėgio technologijos, šis gaminys puikiai atlaiko spaudimą. Tačiau nepaisant plataus paplitimo vidaus interjere, fasado apdaila šiam produktui tikrai nėra problema. Atvirkščiai, iš šios aukšto slėgio medžiagos pagamintos plokštės yra atsparios UV spinduliams, esant ekstremaliam karščiui bei šalčiui. Vienintelis trūkumas lyginant su tradicine namo išore yra kaina, tačiau atminkite, jog ši fasado apdaila tarnaus jums kur kas ilgiau, todėl investuojate į ateitį. Be to HPL laminatas uždengs visus išorinius namo defektus, todėl nereikės remontuoti susidėvėjusios originalios namo sienos.

Fasado apdaila tinkama ir jums

fasado padaila 2Pagrindinė tikslinė auditorija, kuriai skirta fasado apdaila – įvairiausių biurų statybininkai, bei renovuojamų daugiabučių gyventojai. Deja, retas nuosavo namo savininkas, susimąsto, kad šis produktas tinka ir mažesnių namų išorės atnaujinimui. HPL laminatas – ideali medžiaga apsaugoti jūsų nuosavam namui. Pasirinkus būtent šį sprendimą, Jūsų namo sienos bus išoriškai apsaugotos, ne tik nuo saulės spindulių, bet ir nuo šalčio ar vasaros kaitros, todėl sutaupysite tiek žiemą tiek vasarą. Taip yra todėl, jog ventiliuojami fasadai suteikia galimybę sienoms kvėpuoti bei vėdintis tuo pat metu ją apsaugant nuo išorės poveikio. HPL laminatas – tai tinkamiausia medžiaga šiam tikslui pasiekti. Žinoma, galite rinktis ir aliuminio kompozicinę plokštę ar daugybę kitokių apdailos formų, tačiau praktika rodo, jog būtent mūsų rekomenduojamą produktą besirenkantys klientai visuomet lieka patenkinti.