Paslaugos

Greiti ir patogūs sandėliavimo sprendimai

Vieta turi labai didelę vertę bet kuriam verslui, o jos trūkumas gali dažnai tapti ir didelių problemų priežastimi. Tai ypač aktualu, kalbant apie sandėliavimą. Deja ne visos įmonės gali numatyti ir tinkamai pasiruošti ateities situacijoms, kai verslo augimas pralenkia visus įmanomus scenarijus ir verčia kompanijas ne tik dirbti pilnu pajėgumu, bet ir maksimaliai išnaudoti visus turimus resursus. Skirtingai nei duomenų bazės ir netgi žmonių efektyvumas, sandėliai turi aiškias ribas. tai reiškia, kad verslui išaugus iki tam tikro lygio, gali tekti ieškoti būdų kaip padidinti savo sandėliavimo pajėgumą.

Vienas iš populiariausiu sprendimu, padedančiu greitai ir palyginus nebrangiai užtikrinti didesnį sandėliavimui skirtą plotą yra tentiniai angarai, tokie kaip Storex. Jų pagalba įmonės organizacijos ir netgi ūkininkai gali užsitikrinti reikiamą papildomą plotą ten, kur jiems būtų patogiausiai. Šis sprendimas leidžia ne tik įsirengti papildomus sandėlius, ar angarus, produkcijos saugumui užtikrinti, bet ir daryti tai per daug nesukant galvos dėl to, kurioje vietoje juos įrenginėti. Kilnojamos konstrukcijos yra greitai surenkamos, o reikalui esant išardomos ir perkeliamos į kitą vietą. Tai savininkai gal kontroliuoti poreikį ir priklausomai nuo poreikio, naudotis tentiniais angarais taip kaip diktuoja situacija.

Skirtingai nei įprasti pastatai, tentiniai angarai nereikalauja jokių papildomų leidimų. Juos galite montuoti ten, kur tai atneštų daugiau naudos, kad ir visiškai prie pat esamo sandėlio, taip sumažinant poreikį vežioti produkciją arba žaliavas tolimus atstumus. Tentiniai angarai yra patvarūs ir atsparūs išoriniams poveikiams, tad joks lietus ar sniegas jiems, kaip ir juose saugomoms prekėms, nėra baisus. Be to reikalui esant, juose galima įrengti ir šildymą, taip užtikrinant optimalias sąlygas derliaus ar kitos, jautrios temperatūros pokyčiams, produkcijos saugojimui.