Namai

Idėjos spintos vidaus išplanavimui

 Jei nerandate sau tinkamo spintos modelio ar dizaino, galite užsisakyti individualią gamybą. Žinoma, toks baldas gali kainuoti brangiau, tačiau jis bus pagamintas išskirtinai jums, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir poreikius. Tad spintos vidaus išplanavime galite dalyvauti patys, kur galėsite ne tik pasirinkti nestandartinius išmatavimus, slankiojančias sistemas, lentynų, kabyklų, stalčių blokų ar metaliniu krepšių, skirtų apatiniam trikotažui ar kojinės, skaičių.

 Svarbu spintos vidaus išplanavimui skirti pakankamai dėmesio, apgalvoti ne tik reikalingas funkcijas, bet ir pasirinkti kokybiškas medžiagas. Dažnai masinėje gamyboje, daugiau dėmesio yra skiriama baldo išvaizdai, dėl to jos viduje galima rasti nekokybiškų medžiagų, kurios yra nepatvarios. Pavyzdžiui, gana greitai susidėvi laikikliai, atsipalaiduoja pradeda klibėti, o vėliau neatlaikę svorio, išlūžta. Tad projektuojant spintą, tikrai verta rinktis patvarias ir kokybiškas medžiagas, kurių dėka jūsų spinta tarnaus ne vienus metus. Kitas svarbus dalykas, į ką reiktų atsižvelgti tai stumdomos sistemos bėgeliai, jie dažniausiai būna aliuminiai, tačiau ar metaliniai, tačiau svarbu koks yra jų tvirtinimas ir kokie yra parinkti ratukai. Svarbu, kad spintos durys tyliai slankiotų ir nestrigtų.

Kalbant apie vidaus išplanavimą, svarbu atsižvelgti ir įsivertinti turimų daiktų kiekį, nes taip galėsite numatyti ko jums daugiau reikia – lentynų, kur galėtumėte pagal rūšis susidėti sulankstytus drabužius ar skersinių, kur patogiai susidėliotumėte rūbų derinius kiekvienai dienai ir juos patogiai susikabintumėte. Be to, sukabinti drabužiai užima žymiai mažiau vietos, kas leis jos sutaupyti. Be to, nepamirškite, kad spinta, pagaminta pagal individualų užsakymą, gali puikiai pagelbėti išnaudoti tokias namų erdves, kurios yra mažiau naudojamos, pavyzdžiui pastogė, palėpė, vieta po laiptais ar tamsus kambariukas. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos.