Finansai

Įmonės skolininkai – kaip su jais kovoti?

Siekdamos būti pranašesnės už savo konkurentus įmonė, savo paslaugų pirkėjams dažnai sudaro patogius mokėjimų atidėjimus. Nors tai labai patogu ir naudinga vartotojui ar pirkėjui, bet dėl pastovaus mokėjimų atidėjimo jaunai įmonei dažnai atsiranda apyvartinių lėšų stygius. Tai turi labai neigiamą įtaką naujai susikūrusios įmonės veiklai, kadangi lėšų trūkumas trukdo įmonės plėtrai ir net paprastai kasdieninei veiklai. Tokie skolininkai gali sužlugdyti verslą, o svarbiausiu metu įmonė gali ir neturėti tinkamo kreditingumo paskoloms iš bankų gauti. Kaip jaunas, nepatyręs verslininkas turėtų įveikti šią problemą? Kaip kovoti su įmonės skolininkais?

Geriausia išeitis, leidžianti ir palaikyti gerus ryšius su klientais ir gauti pakankamai apyvartinių lėšų – tai faktoringas. Faktoringas, kitaip žinomas kaip sąskaitų finansavimas – lengviausias ir populiariausias būdas valdyti įmonės finansus ir svarbiausia – daug gauti pinigus už parduotą produktą arba suteiktas paslaugas. Šis procesas perduoda pinigų reikalavimą faktoringo įmonei. Paskolas verslui teikianti įmonė „First finance“ taip pat suteikia ir faktoringo paslaugas. Su įmonės pagalba, jums bus suteikta paskola be įkeitimo bei gausite beveik visą finansuojamos sąskaitos sumą. Faktoringo paslaugos iš First finance taip pat apima finansavimą, sąskaitų administravimą, klientų skolų apskaitą bei rizikas, susijusias su abejotinomis skolomis, sumažinimą. Faktoringas padės jums aptarnauti daugiau klientų, o tai reikš įmonės augimą, didesnes prekybos apimtis bei stabilesnį pinigų srautą. Sąskaitų finansavimas neturėtų būti laikomas paskola. Faktoringas atlaisvina įmonės kapitalą ir leidžia ženkliai padidinti įmonės apyvartą. Jaunos įmonės pelningumas sparčiai išaugs, o patį faktoringo paslaugų kaina yra labai lengvai prieinama. Faktoringas puikiai tinka įmonėms, kurioms tenka susidurti su dideliais klientais, nes tai taip pat reiškia ilgesnius apmokėjimo terminus. Sąskaitų finansavimas padės jums sutvarkyti šią problemą ir išspręs apyvartinių lėšų problemas. Faktoringas taip pat labai svarbus gamintojams bei tiekėjams, kuriems pastovus pinigų srautas yra didžiausias privalumas, o ilgas atsiskaitymo terminas – didžiausia iškylanti problema. Sparčiai augančią, nedidelę įmonę gali sugniuždyti pastovūs skolininkai. Sąskaitų finansavimas atneš jaunai įmonei stabilumo bei užtikrins spartų apyvartinio kapitalo augimą, todėl skolų apyvartumas yra nepaprastai svarbus.

Jaunai įmonei, kurios augimą stabdo pastovūs skolininkai, taip pat gali padėti paskola verslo plėtrai. Jos bei faktoringo dėka iškelsite savo verslą į kitą lygmenį ir paspartinsite jo veiklą. First Finance apyvartinių lėšų paskolą suteikia savo klientams vos per vieną darbo dieną. Ji gali suteikti įmonei reikalingą postūmį ir padėti sklandžiai tęsti įmonės darbą bei dirbti su klientais.

Skolininkai gali neigiamai paveikti ar net sužlugdyti verslą, tačiau turint tinkamas pagalbos priemones, jūsų įmonė ir toliau klestės. Sąskaitų finansavimas atneš verslui stabilumą.