Laisvalaikis

Ko reikia tobuloms sužadėtuvėms?

Kiekviena moteris prisimena, o gal dar laukia tos akimirkos, kai mylimasis ištiesęs rankoje dailų sužadėtuvių žiedą ir priklaupęs ant vieno kelio paprašys tapti jo žmona. Tiek moterims, tiek vyrams tai kelia stresą ir jaudulį, nes įsivaizduoja jog ta akimirka turėtų tapti abiems labai svarbi. Tad kiekvienam vyrui svarbu tinkamai pasiruošti: išrinkti savo mylimajai sužadėtuvių žiedą, apgalvoti pasipiršimo vietą ir visą galimą scenarijų, priversiantį mylimą moterį bent trumpam netekti žado ir žinoma, sutikti tekėti.

Prieš pasiryžtant žengti šį lemtingą žingsnį, tikrai verta pasidomėti naujausiomis sužadėtuvių žiedų mados tendencijomis. Patys populiariausi yra klasikiniai balto aukso ar platinos žiedai su apvalios formos deimantais, tačiau ir tradicinis geltonas auksas yra paklausus.

Vis labiau populiarėja pagal užsakymą pagaminti žiedai, o ne tie, kurie jau yra pagaminti. Dauguma vyrų nori, kad jų dovanojamas žiedas būtų unikalus, vienintelis toks, skirtas jų mylimai moteriai. Įdomu tai, kad juvelyrikos pasaulyje populiarėja nauja mados tendencija – sužadėtuvių žiedai, skirti porai, nes susižadėję vyrai taip pat nori įsipareigoti ir nevengia parodyti atvirai, jog turi tokį statusą ir yra užimti.

Sužadėtuvių žiedas yra tarsi simbolis, parodantis kiek jums reiškia jūsų mylimoji ir kaip stipriai jūs ją mylite. Dažnai jis yra užmaunamas ant kairės rankos bevardžio piršto, nes nuo senų laikų manoma, kad kraujas cirkuliuojantis šiame piršte veda tiesiai į mylimosios širdį. Todėl renkant sužadėtuvių žiedą, reiktų negailėti pastangų jo paieškoms ir investuoti atradus tinkamiausią variantą. Šis žiedas taps jūsų bendro gyvenimo apsisprendimo simboliu ir bus nešiojamas ilgus metus, todėl ši investicija niekada nenuvertės, o tik pakils. Tai yra kiekvieno vyro garbės reikalas, pasididžiavimas ir pareiga savo mylimą moterį padaryti pačia laimingiausia pasaulyje.