Laisvalaikis

Atmintinė skubių siuntų tinkamam supakavimui

Skubaus siuntimo paslauga yra itin populiari ne tik švenčių laikotarpiu ar ypatinga proga norint nustebinti kitus netikėtomis dovanomis, bet ir skubiai atsiųsti reikalingus daiktus, dokumentus ar skanėstus, namų išsilgusiems studentams. Tam, kad dovanos ir lauktuvės liktų nesugadintos ir saugiai pasiektų adresatą, reikėtų tinkamai jas supakuoti. Geriausia, kad siunta būtų supakuota stabiliai, neturėtų jokių aštrių kampų ar atsikišimų, kurie galėtų transportuojant užsikabinti ir taip susigadinti. Geriausia tokiu atveju, siuntą supakuoti panaudojus burbulinę plėvelę, granules, putplastį ar oro pagalvėles, kurios padėtų didesnėje pakuotėje stabilizuoti siuntą.

Siuntą nebūtina pakuoti naudojant tik dėžes. Kitas saugus siuntos būdas – speciali kurjerių pakuotė, kuri padės apsaugoti jūsų siuntą nuo galimų pažeidimų. Tačiau reiktų nepamiršti, kad už tinkamą siuntos supakavimą esate atsakingi jūs. Tokiu atveju, jei netinkamai supakuota siunta bus sugadinta, jūs neturėsite teisės kreiptis dėl kompensacijos į siuntų tarnybą. Taigi pakuojant įvairius daiktus ir ruošiant juos siuntimui reiktų prisiminti pagrindinius pakavimo reikalavimus: siuntos pakavimas turi būti standus, neprarasti savo formos ją paspaudus, nes siuntos dažniausiai yra dedamos viena ant kitos; reiktų stengtis, kad pakuotėje neliktų tuščių tarpų, juos geriausia užpildyti putplasčio granulėmis, oro pagalvėlėmis, kartono intarpais ar senais suglamžytais laikraščiais; jei siuntoje yra siunčiami skysčiai, reiktų pasirūpinti, kad jie būtų sandarūs ir tinkamai apsaugoti nuo galimo dužimo; siunta turi būti sutvirtinta lipnia juosta per visą perimetrą, bent trijose vetose; ant siuntos turi būti užklijuotas siuntos lipdukas su jūsų kaip siuntėjo duomenimis.

Taigi jei supakuosite savo siuntą pagal šiuos patarimus, jūs tikrai galėsite būti ramūs dėl jos saugumo ir greito pristatymo.