maudymosi kostiumėliai
Mada

Investicija į brangų maudymosi kostiumėlį ar kasmet naujas

maudymosi kostiumėliaiNenumaldomai artėjant vasaros ir atostogų sezonui pradedame dairytis pagrindinio atostogų atributo – maudymosi kostiumėliai. Kadangi pasiūla itin gausi savaime kyla klausimas: kokią sumą skirti šiai sezoniškai aprangai?

Turbūt kiekviena iš jūsų pritars, kad kasmet norisi naujo ir madingo maudymosi kostiumėlio. Nors pernykštis dar visai neblogai atrodo, argumentuojame, kad jis jau matytas, gal kiek pablukęs ir kad susinešios lankantis baseline ar leidžiant laiką pirtyje. Taigi, faktas kaip ant delno – reikia naujo maudymosi kostiumėlio. Kažkodėl tas, kuris labiausiai krinta į akis, dažniausiai kainuoja „kosminę“ sumą. Bent jau taip mums atrodo, pamačius jo kainą, nors konsultantė mėgina argumentuoti, koks šis kostiumėlis ypatingas: specialus audinys puikiai džiūsta, dailiai priglunda, kur reikia prispaudžia, kur reikia, pakelia. Ir iš vis jis – šio sezono „klyksmas“. Bet noras pasimatuoti blėsta proporcingai ant etiketės nurodytos sumos dydžiui. Na bet susikaupiame ir mėginame ieškoti „ko nors panašaus“ tik, žinoma, už protingesnę kaina, aiškindamos konsultantei, kad išleisti tokią sumą maudymosi kostiumėliui, kurį užsidėsite porą kartų per sezoną („na, juk žinote, kokios lietingos pas mus vasros“) visiškai nelogiška.

Galiausiai, praleidusi persirengimo kabinoje gerokai daugiau laiko nei planavote ir pasimatavusi nesuskaičiuojamą kiekį pačių įvairiausių modelių ir spalvų maudymosi kostiumėlių, išsirinkote porą. Ir štai prie kasos, kai reikia galutinai apsispręsti, vėl sudvejojate. Pirmasis maudymosi kostiumėlis atrodo neblogai, gal truputį laisvoka apimtis ar mažokas kaušelis. Gal spalva kažkokia keista ar kažkur truputį spaudžia. Bet viską atperka jo priimtina kaina. Tiek tikrai drąsiai galite sumokėti ir nesukti galvos. Na o štai antrasis maudymosi kostiumėlis kainuoja vos ne dvigubai. Nors jis taip idealiai priglunda ir audinys toks švelnus. Krūtinė dailiai pabrėžta, o ir klubai neatrodo tokie platūs… O kur dar tobulai tinkanti spalva, su kuria atrodote jaunesnė kone dešimtmečiu. Kurį maudymosi kostiumėlį pasirinkti? Dilema dilema…

Renkantis maudymosi kostiumėlį, pagrindinis kriterijus turėtų būti  tik vienas – idealiai tinkantis dydis. Tai pagrindinis akcentas, nes tik su nepriekaištingai jūsų figūrai tinkančiu maudymosi kostiumėliu jausitės puikiai ir atrodysite nepriekaištingai.