Kaunas - Paryzius
Pasaulis

Pigesni skrydžiai į Paryžių

Kuo šiandien gali labai lengvai pasinaudoti kiekvienas iš mūsų? Taip – tai yra pigūs skrydžiai! Turbūt apie tai jau seniai esate girdėję, o gal ir ne vieną kartą išbandę. Pigių skrydžių dėka galime keliauti kur kas mažesnėmis sąnaudomis ir gerokai paprasčiau bei greičiau pamatyti įvairias pasaulio šalis. Nepaisant to, kokias oro linijas pasirinksime, visuomet galėsime tikėtis labai patrauklių pasiūlymų. Pavyzdžiui, daugeliui puikiai žinoma RyanAir bendrovė savo klientams reguliariai siūlo labai pigius ir populiariais maršrutais vykdomus skrydžius. Šią oro linijų bendrovę jau seniai spėjo pamėgti daugybė mūsų šalies gyventojų, kuriems kelionės yra didelis gyvenimo malonumas.

Šiandien labai pamėgta mūsų tautiečių šalimi yra tapusi Prancūzija ir nepaisant įvairių tragiškų bei nelaimingų nutikimų, kurie šioje šalyje įvyko per pastaruosius metus, skrydžiai į Paryžių vykdomi kasdien – tai puikiai parodo skrydžių Kaunas – Paryzius grafikas. Todėl jei ir jūs planuojate savo viešnagę šiame meilės mieste – pats metas įsigyti lėktuvo bilietus. Tai padaryti greičiausiai galite pasinaudoję internetiniais pigių skrydžių tinklalapiais. Tuomet, kai savo rankose laikysite bilietus į Paryžių, galėsite pradėti tolimesnius kelionės planavimo darbus.

Žinoma, visų pirma reikėtų pasinaudoti internetu. Galite neabejoti, kad rasite labai daug įdomios informacijos, padėsiančios lengviau apsispręsti, kokius turistinius objektus būtų geriausia aplankyti. Suprantama, kad tarp lankytinų vietų turi būtinai atsidurti ir Eifelio bokštas, Triumfo arka ir Luvro muziejus.

Be abejo, tai tikrai nėra vienintelės vietos, kuriose reikėtų apsilankyti. Ne ką mažiau populiariu turistų traukos centru tampa ir puikiai visame pasaulyje žinomi Eliziejaus laukai. Tai gatvė, kuri prasideda nuo Santarvės aikštės ir tęsiasi iki Triumfo arkos. Joje labai daug įvairių restoranų, kavinių ir žinomiausių bei pasauliniu lygiu pripažintų parduotuvių.

Taip pat būtų galima įvardinti ir Dievo Motinos katedrą. Tai bažnyčia, kuri yra pati populiariausia visame Paryžiuje. Įdomu tai, kad bažnyčia buvo statoma net 200 metų. Joje karūnuota daug Prancūzijos karalių. Tai yra tikras meno kūrinys, kuris pastatytas viduramžiais.

Apie jau minėtą Luvro muziejų verta pakalbėti šiek tiek plačiau. Šiame muziejuje yra saugomi vieni iš pačių žinomiausių, brangiausių ir vertingiausių meno kūrinių. Šio muziejaus apžiūrai turėtumėte skirti kaip įmanoma daugiau laiko, kadangi galite neabejoti, jog jame kaskart atrasite vis ką nors naujo. Luvre saugomi meno dirbiniai iš pačių įvairiausių pasaulio šalių ir epochų, todėl įspūdžiai bus nepamirštami.

Suprantama, kad Paryžiuje yra ir kur kas daugiau jūsų dėmesio vertų vietų – tereikia daugiau laiko skirti informacijos paieškos ir paties geriausio kelionės maršruto sudarymui. O tam, kad viskas būtų gerokai paprasčiau, visuomet verta kreiptis į Paryžių ne vieną kartą aplankiusius žmones, kurie gali rekomenduoti tai, ką tiesiog būtina aplankyti.