vestuviu sokis
Laisvalaikis

Išmokti šokti vestuvinį šokį paprasta

Jūsų didžioji diena jau ne už kalnų? Jūs jaučiate labai didelį nerimą ir jaudulį, nes savo vestuvių dieną turėsite šokti prieš didžiulę minią žmonių, kurie susirinks pasveikinti ir kartu su jumis pasidžiaugti jūsų laime? Jūs nenorite patirti gėdą, tačiau puikiai suprantate, kad paskutinės šokių pamokos, kurias lankėte, buvo prieš dešimt metų? Nesijaudinkite! Pateiksime jums keletą naudingų patarimų, kurie šį klausimą padės išspręsti kur kas paprasčiau nei jūs galite įsivaizduoti.

  • Pirmiausia jums bus reikalingos šokių pamokos Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, kuriame šiuo metu gyvenate. Tokio tipo šokių pamokos pastaruoju metu yra labai populiarios būsimų vestuvininkų tarpe, todėl jums neturėtų kilti jokių keblumų randant šokių studiją, kurioje kartu su savo antrąja puse galėtumėte pasiruošti savo būsimam vestuviniam šokiui.
  • Žinoma, jei norite, kad vestuvinis šokis būtų nepriekaištingas, taip pat reikėtų labai gerai apgalvoti ir tinkamiausios dainos pasirinkimą. Kita vertus, galbūt jūsų galvoje jau seniai skamba vienos ar kitos dainos melodija, kurią įsivaizduojate puikiu pasirinkimu savo gražiausiai gyvenime šventei? Jei taip, viskas turėtų būti kur kas paprasčiau. Be abejo, apie pasirinktą dainą informuokite ir savo šokių trenerį, galintį padėti pasiruošti išskirtiniam ir unikaliam šokiui.
  • Siekiant, kad šokti būtų paprasčiau ir jūs nepatirtumėte jokių sunkumų, ant šokiui skirto parketo privalote žengti pasitikėdami savimi. Tai yra tiesiog būtina tobulo vestuvinio šokio sąlyga.
  • Žinokite, kaip pradėsite šokį ir kaip jį užbaigsite. Trumpiau tariant, turėtumėte iš anksto suplanuoti net ir pačią smulkiausią detalę. Tai padės jaustis kur kas užtikrinčiau ir ramiau.
  • Nebūkite pernelyg rimti, tačiau nesistenkite būti ir pernelyg šmaikštūs. Kai kalbame apie pirmąjį ir pagrindinį vestuvinį šokį – jūsų nusiteikimas, laikysena ir išraiška turi labai didelę įtaką bendros teisingos atmosferos sukūrimui.
  • Nusiteikite, kad šokio metu galite padaryti vieną ar kitą klaidą. Jei tai apgalvosite iš anksto, šokio metu žiūrovams neparodysite, kad sutrikote ar susijaudinote.
  • Pirmasis vestuvinis šokis neturėtų trukti ilgiau kaip 3 minutes, todėl labai gerai apgalvokite viso šokio programą.

Taigi, kai išspręsite minėtus klausimus ir pasiruošite savo būsimam vestuviniam šokiui, dar kartelį įvertinkite savo atliktus darbus ir apgalvokite ar tikrai nieko nepamiršote. O tam, kad viskas būtų paprasčiau, galite vadovautis iš anksto sudarytu vestuviniu planu, į kurį įtrauktumėte kiekvieną svarbią užduotį, tarp kurių turėtų būti tiek vestuvinė suknelė, tiek ir tortai vestuvėms.