kolibriometodas.lt
Laisvalaikis,  Namai,  Paslaugos,  Vaikai

Anglų kalbos kursai: kas siūloma?

kolibriometodas.ltAr teko kada lankyti anglų kalbos kursus? O gal kaip tik šiuo metu ieškote, kur mokytis anglų kalbos? Sparčiai populiarėjant anglų kalbai ir daugėjant informacijos būtent anglų kalba, anksčiau ar vėliau daugeliui mūsų iškils poreikis mokytis anglų kalbos. O jau mokantiems – gilinti savo anglų kalbos žinias.

Kalbų mokyklų pasirinkimas – milžiniškas (didžiuosiuose Lietuvos miestuose). Todėl nusprendusieji lankyti kursus turi labai plačias pasirinkimo galimybes. Tie, kuriems svarbiausia kaina – rinksis pagal šį kriterijų. Tie, kurie vertina kokybę – rinksis pagal mokytoją, kuris veda kursus. Tie, kuriems svarbu, kad kursai vyktų kuo arčiau namų – rinksis pagal strateginę vietą. Pasirinkimo kriterijų daug. Kiekvienas susidėlioja savo prioritetus.

Bet ką gi mokiniams siūlo anglų kalbos mokyklos?

Pirmiausia, tai beveik visos kalbų mokyklos siūlo pirmąją nemokamą pamoką. Nedvejokite, dėl šios galimybės pasirinkimo. Būtinai pasinaudokite nemokama pamoka. Nueikite į kelių kalbos mokyklų nemokamas pirmąsias pamokas, kad galėtumėte palyginti mokymo metodus, įvertinti mokytojo kvalifikaciją (kiek tai įmanoma per pirmąją pamoką) ir pan. Jei Jums kažkas nepatiks, netiks – galėsite toliau kursų nelankyti. Tačiau pirmoji pamoka – puiki galimybė įvertinti kursų kokybę.

Dalis kalbų mokyklų besimokantiems nemokamai duoda dalomąją medžiagą. Šiuo atveju kalbama ne apie vadovėlius, tačiau apie kopijuojamas užduotis bei papildomą medžiagą. O dėl vadovėlių: dažniausiai juos siūloma įsigyti už papildomą mokestį. Tačiau kai kuriose mokyklose siūlomi vadovėliai elektroniniame variante. Taip mokiniams suteikiama galimybė sutaupyti.

Beveik visų kalbų mokyklų internetiniuose puslapiuose galite atlikti testus, kurie padės nustatyti, kokio lygio anglų kalbos kursus Jums reikia lankyti. Viskas labai paprasta: atliekate nemokamą testą, prie jo paliekate savo kontaktus ir atsakingas asmuo iš kalbų mokyklos su Jumis susisiekia poros darbo dienų bėgyje.

Dažniausiai kalbų mokyklose anglų kalbos kursai skirstomi į kategorijas. Pavyzdžiui: anglų kalbos kursai vaikams, anglu kalbos kursai moksleiviams, anglų kalbos kursai studentams, anglų kalbos kursai suaugusiems ir anglų kalbos kursai įmonėms. Anglų kalbos kursai įmonėms – tai kai grupę sudaro vienos įmonės darbuotojai. Tokie kursai dažniausiai yra vedami darbo vietoje, t. y. kai anglų kalbos mokytojas atvyksta į įmonę, kurios darbuotojus moko.

Dalyje kalbų mokyklų galima pasirinkti, kuria linkme orientuotas pamokas norite lankyti. Galimi pasirinkimai: bendrinės kalbos anglų kalbos kursai, šnekamosios kalbos anglų kalbos kursai, dalykinės, dar kitaip vadinami verslo, anglų kalbos kursai.

Patariame atkreipti dėmesį į tai, kokį pažymėjimą žada išduoti kalbų mokyklą. Kai kurios kalbos mokyklos išduoda paprastus pažymėjimus, kurie praktiškai neturi jokios vertės. Kai kurios išduoda pažymėjimus, kurie yra pripažįstami Lietuvoje ir kurie įrodo Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Tačiau yra nedaug kalbų mokyklų, kurios išduoda tarptautiniu lygmeniu pripažįstamus anglų kalbos kursų baigimo pažymėjimu.
Kai kurios kalbų mokyklos savo mokinius siunčia į kalbų stovyklas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Žinoma, mokinys pats už jas susimoka. Tačiau tokios stovyklos – puikus būdas greitai pagerinti savo šnekamosios anglų kalbos įgūdžius.

Tikriausiai visi sutiksime, kad anglų kalbos mokymasis užsitęsia laike. Metų metais mokomės, ir vistik, nesame patenkinti rezultatu. Anglu kalbos kursai kolibriometodas.lt siūlo pagerinti savo anglų kalbos žinias per stulbinamai trumpą laiką.

Kas gi šiais laikais labiausiai masina vartotojus? Žinoma, akcijos, nuolaidos ir pan. Taigi, dalis kalbų mokyklos į tai atsižvelgia ir siūlo tam tikrų nuolaidų. Pavyzdžiui, nuolaidos lojaliems mokiniams, nuolaidos studentams, nuolaidos, turintiems tam tikrą kortelę. Šiuo atveju kortelė yra ta, su kurios atstovais kalbų kursų mokykla turi pasirašiusi sutartis. Tai gali būti „Laisvalaikio klubo“ kortelė, „Daily Card“ kortelė, Omni Id, Extra ar kt. kortelė.

Taigi, rinkdamiesi, kur anglų kalbos mokytis, galite pasirinkti tiek pagal savo keliamus kriterijus, tiek pagal kalbų mokyklų siūlymus bei papildomas naudas Jums.