mercedes nuoma
Auto-moto,  Laisvalaikis,  Paslaugos,  Transportas

Mercedes nuoma populiariausia Lietuvos didmiesčiuose

mercedes nuomaMercedes nuoma – sparčiai populiarėjanti paslauga Lietuvoje, nes žmonėms suteikia galimybę ne tik patogiai keliauti bei taupyti savo laiką, bet tai yra ir puiki proga išbandyti, ką reiškia sėdėti prie prabangaus ir galingo automobilio vairo. Specialistai pastebi, kad  prabangių automobilių nuoma didžiausią paklausą turi Lietuvos didmiesčiuose: Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Ekspertų teigimu, tokią situaciją lemia didesnės gyventojų pajamos ir geresnės pragyvenimo sąlygos, kurios suteikia galimybę išsinuomoti prabangų ir komfortišką automobilį.

Kita vertus, su šiuo teiginiu galima ginčytis, nes tikrai ne kiekviename mažesniame Lietuvos miestelyje yra automobilių nuomos salonas, kuris savo klientams gali pasiūlyti išsinuomoti galingą Mercedes-Benz S klasės automobilį. Tad, kai nėra pasiūlos, apie paklausą net neverta kalbėti. Be to, būtina pastebėti, kad mitas, jog Mercedes nuoma yra brangi paslauga, kurią sau gali leisti tik Lietuvos grietinėlės atstovai, jau po truputį blėsta. Mercedes automobilių nuomos kaina valandai prasideda nuo 20 eurų ir kyla priklausomai nuo kliento poreikių, pavyzdžiui, automobilių nuoma su vairuotoju kainuoja brangiau. Kita vertus, klientai, pasinaudoję vairuotojo paslaugomis, gali būti visada ramūs, kad jų kelionės metu neiškils netikėti rūpesčiai.

Kokioms progoms lietuvaičiai nuomojasi prabangius automobilius?

Mercedes nuoma labai populiari jaunavedžių bei jubiliatų tarpe. Prabangūs Mercedes-Benz S klasės automobiliai žavi būsimus sutuoktinius savo išskirtiniu dizainu ir komfortu. Ne veltui garsiosios britų laidos „Aukščiausia pavara“ (angl. Top Gear) vedėjai yra pasakę, kad S klasės Mercedes automobiliai yra subtilesnė europietiška Lincoln automobilio versija. Be to, vokiečiai tikrai žino, ką daro: patogus salonas, tylus galingo variklio gaudesys ir puiki reputacija – tai priežastys, kurios lemia tokį jaunavedžių arba jubiliatų pasirinkimą.

Mercedes nuoma labai paklausi ir įvairiausių delegacijų metu. Šios markės automobiliai tarsi reprezentuoja garbingų svečių socialinį statusą ir apie jį sufleruoja aplinkiniams. Žinoma, tai skamba kaip tuštybių mugės scenarijus, tačiau reikia pripažinti, kad už Mercedes automobilio vairo tiesiog neįmanoma jaustis nereikšmingam.

Galiausiai Mercedes markės automobilius žmonės nuomojasi ir pažintinėms kelionėms, ypač tada, jei pas juos į svečius užsuka draugai iš užsienio. Kartais kiekvienas nori važiuoti stilingai!