Laisvalaikis

Išskirtinė vieta jūsų šventei

Jei artimiausiu metu planuojate švęsti savo vestuves ir dar neapsisprendėte kur vyks ceremonija, Kaune yra ypatinga vieta, puikiai tinkanti šiai progai. Pačioje Kauno senamiesčio širdyje įsikūrusiame viešbutyje Daugirdas yra įrengta lauko terasa, su puikiu vaizdu ne tik į Kauno rotušę, bet ir senamiestį. Ši atvira erdvė suteikia iškilmingumo ir leidžia susituokti, artimiausių draugų ir artimųjų apsuptyje, nestebint pašaliniams žmonėms.

Jūsų pageidavimu, viešbučio personalas ne tik suplanuos jūsų ypatingą šventę, bet ir išpildys visus jūsų norus iki smulkmenų. Profesionalūs dekoratoriai papuoš šventės erdvę jūsų mėgstamomis gėlėmis, įvairiais dekoro elementais, kuriuos išsirinksite. Taip pat pagelbės organizuoti jūsų šventės scenarijų ir parekomenduos kokius patiekalus ir gėrimus pasirinkti vestuvių svečiams. Mažiausiems šventės dalyviams bus paruoštas specialus užkandžių ir saldumynų stalas, kur jie galės rasti tai, ką mėgsta.

Taip pat galite pasirinkti kokio stiliaus gyvos muzikos norėtumėte savo šventinei programai. Jei jūsų šventė užsitęs, jūs mielai palite pasilikti su savo svečiais viešbutyje ir pasirinkti jums paruoštus, puikiai įrengtus kambarius nakvynei. Tuomet galėsite ilgiau džiaugtis savo švente ir nereikės sukti galvos dėl savo svečių komforto. Padovanokite sau ir savo svečiams neišdildomus įspūdžius, ir malonius prisiminimus apie jūsų šeimos sukūrimo šventę.

Viešbutis Daugirdas turi puikią profesionalų komandą, kuri bendradarbiauja su floristais, vestuvių vedėjais, muzikantais, dekoratoriais ir yra pasiruošę išpildyti bei paversti realybe, bet kurį būsimų jaunavedžių norą ir sukurti magišką šventės atmosferą užburiančio grožio vietoje – lauko terasoje, kurioje atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio vaizdai. Patikėkite savo ypatingą progą tikriems švenčių organizavimo ekspertams ir mėgaukitės kartu su savo artimaisiais šia ypatinga proga ir nuostabia šventės nuotaika, kurios nesugadins jokie nesklandumai.