Juvelyriniai dirbiniai
Mada

Kaip juvelyrinių dirbinių pagalba galime sukurti savo tobulą įvaizdį

Kai kalbama apie madą, stilių ir įvaizdį, labai dažnai yra susitelkiama į drabužius ir avalynę. Tačiau to nepakanka, kad mūsų stilius taptų tobulas. Svarstote, ko gi tokiu atveju trūksta? Taip, jūs esate visiškai teisios – tai aksesuarai, iš kurių patys svarbiausi ir galingiausi yra juvelyriniai dirbiniai (https://ziedelis.lt/juvelyriniai-dirbiniai/). Todėl jei šiuo metu jūs laužote sau galvą bandydamos nuspręsti, kaip būtų tinkamiausia suformuoti savo įvaizdį pasitelkiant papuošalus, pats metas susipažinti su keliais naudingais patarimais.

Nesusitelkite į papuošalų komplektus

Bandymas išskirtinai susitelkti į papuošalų komplektus šiomis dienomis nėra pripažįstamas teisingu ir „madingu“ pasirinkimu. Šiandien kur kas labiau vertinamas sprendimas rinktis skirtingus papuošalus, kurie vienas kitą papildytų, sukurdami sinergiją.

Skirtingų papuošalų derinimas – teisingas sprendimas

Nėra jokios būtinybės susitelkti tik į vieno dizainerio, vieno stiliaus, vieno spalvotojo metalo ar konkrečios spalvos juvelyrinius dirbinius. Jei norite atrodyti pritrenkiančiai ir šiuolaikiškai, turėtumėte sau leisti derinti skirtingus papuošalus ir nesibaiminti, kad jie bus pagaminti iš skirtingų spalvotųjų metalų, pasižymės nevienoda forma ir dydžiu bei bus labai skirtingų spalvų. Šiandien tai nebėra vertinama kaip stiliaus klaida. Priešingai – skirtingų papuošalų derinimas parodo, kad jūs esate atviros, šiuolaikiškos, drąsios ir nesibaiminate eksperimentuoti, siekdamos sukurti nepriekaištingą įvaizdį, kuris kartu jums suteiktų ir daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Netinginiaukite derindamos juvelyrinius dirbinius

Kartais mes tiesiog priprantame prie kasdienės rutinos ir nejučia imame rinktis tuos pačius juvelyrinius dirbinius – nepaisant to, kaip besikeistų mūsų drabužiai, avalynė ir kiti aksesuarai. Tačiau kalbant apie juvelyrinių dirbinių pasitelkimą savo stiliaus formavimo metu, jokiu būdu nereikėtų sau leisti tinginiauti. Išankstinis planavimas gali padėti jums viso to išvengti. Tai reiškia, kad kaskart turėtumėte pagalvoti, ką jūs norėsite dėvėti kitą dieną ir kokius papuošalus jums būtų verta pasirinkti, jei norite veiksmingai papildyti savo įvaizdį ir paversti jį unikalesniu. Jei netingėsite ir reguliariai rinksitės vis kitus juvelyrinius dirbinius, jūsų įvaizdis visuomet bus naujas ir niekuomet jums nepabos.

Pagalvokite apie pagrindinį tikslą

Kiekvienas įvaizdis yra skirtingas, o tai reiškia, kad kiekvienas įvaizdis gali turėti ir skirtingą tikslą. Tai, kaip rengiamės ir kokius papuošalus naudojame kasdien keliaudamos į darbą, gali visiškai skirtis nuo to, kaip tai darome vakare eidamos į miestą susitikti su savo draugėmis. Tai reiškia, kad atsižvelgiant į savo pagrindinį norimą pasiekti tikslą, turėtumėte pasirinkti ir atitinkamus juvelyrinius dirbinius. Jei formuojate įvaizdį, kuris tiktų jūsų kasdienei darbo dienai, natūralu, kad turėtumėte pasilikti ties kuklesniais ir mažiau išsiskiriančiais juvelyriniais dirbiniais. Tuo tarpu, jei kalbama apie vakarėlį ar didesnę šventę ir renginį, jūsų pasirinkimai juvelyrinių dirbinių atžvilgiu gali būti gerokai drąsesni.

Nepamirškite apie papuošalų sluoksniavimą

Papuošalų sluoksniavimas – tai gali būti tikrų tikriausias raktas į sėkmę. Tai ypač pravartu tuomet, kai norima reikšmingų savo įvaizdžio pokyčių ir stengiamasi didžiausią dėmesį skirti aksesuarams, kurie pasirenkamiems drabužiams suteiktų visiškai kitų spalvų. Tačiau, kai yra kalbama apie juvelyrinių dirbinių sluoksniavimą, kartu negalima pamiršti ir vienos labai svarbios taisyklės, kuri sako, kad neturėtumėte persistengti.

Jei jūs nusprendėte sluoksniuoti juvelyrinius dirbinius, kurie bus skirti papuošti jūsų riešus, t.y. pasirenkate ne vieną skirtingo dydžio apyrankę, tuomet nevertėtų tokio paties papuošalų sluoksniavimo principo pasitelkti puošiant savo kaklą ar pirštus. Priešingu atveju visa tai galėtų imti atrodyti labai neskoningai. Taigi, jauskite saiką ir retkarčiais išbandykite juvelyrinių dirbinių sluoksniavimo principą.