Namai

Kaip sutaupyti perkant šilumos siurblius?

Vis daugiau dėmesio sulaukiantys šilumos siurbliai yra dažnai vadinami inovatyvia galimybe ne tik džiaugtis šiluma namuose patogiau, tačiau ir pigiau. Natūralu, kad daugelis dėl to nustemba, kadangi galvoja, jog tokios modernios įrangos dažniausiai reikalauja kur kas daugiau išlaidų. Tai nėra tiesa. Galimybės sutaupyti yra, tik reikia jomis pasinaudoti.

Išties, šilumos siurbliai Jums gali kainuoti pigiau. Pateiksime kelias opcijas. Tai leis įsigyti įrangas pigiau ir tikimės, kad skatins gyventi ekologiškiau.

Siūlomos subsidijos ir parama

Pirmiausia visada siūlome pasinaudoti parama, kuri šiuo metu yra prieinama daugeliui. Žinoma, keliami tam tikri reikalavimai, kuriuos reikia atitikti, tačiau jie nėra nei sudėtingi, nei skirti retam. Pateiksime esminius.

  1. Subsidija yra siūloma tik fiziniams asmenims.
  2. Tik tiems, kurių namas yra registruotas ne seniau nei 5-erius metus.
  3. Tik tokiu atveju, kai prašoma gyvenamam namui. Sodo namui subsidija nėra siūloma.
  4. Reikia turėti senos kartos katilą, kuris turi būti utilizuojamas.
  5. Reikia rinktis konkrečių charakteristikų įrangą.
  6. Siekiant gauti paramą – reikia teikti paraišką.

Visada geriausia dėl tinkamos įrangos pasirinkimo tartis su specialistais, kurie išmano reglamentą, tad greitai „atfiltruoja“ tinkamas sistemas.

Pigiau – per akcijas

Jeigu parama Jums netinka, kadangi perkate ne tokio tipo įrangą, kuri galima arba esate ne fizinis asmuo – tuomet siūlome pirkti per akcijas. Tai yra dar viena puiki galimybė sutaupyti. Svarbiausia, kad akcijos sumažina kainą, tačiau ne įrangos kokybę. Tik reikia detaliai domėtis – kodėl ta akcija siūloma. Dažniausiai – tik sezoninis marketingo triukas, tačiau apsimoka pirkėjams. Net labai.

Kai perkami didesni kiekiai

Vėlgi, sutaupyti galima ir tokiu atveju, kai perkami didesni kiekiai. Žinoma, tam pačiam žmogui dažniausiai nereikia kelių sistemų. Tad verta skirti dėmesio kitų žmonių, kurie galbūt irgi domisi tokios sistemos įsirengimu, paieška. Tai perkama daugiau – dažniausiai teikiami asmeniniai pasiūlymai.

Renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir tuo pačiu pasirūpins, kad galimybės ir poreikiai būtų suderinami.