Kaip pirkti Aliexpress
Ne į temą

Kaip užsiregistruoti ir pirkti Aliexpress?

Ieškote pigių, tačiau kokybiškų namų dekoro daiktų? Tokiu atveju norėtume Jums patarti pirkti Aliexpress. Daugelis prekybos vietose esančių daiktų taip patys atsisiųsti iš gamintojų, kurie prekiauja per šią platformą, tad visiškai neverta mokėti kelis šimtus kartų daugiau, kai galima sutaupyti. Svarbiausia, kad pirkti labai paprasta ir tam tikrai nereikia jokių specifinių įgūdžių.

Kaip papildomai sutaupyti apsiperkant Aliexpress?

Sutaupyti apsiperkant Aliexpress galite labai paprastai. Tiesiog reikėtų pasinaudoti cashback7.lt sistema. Daugiau sužinoti galite čia – cashback7.lt


Jeigu dar iki šiol niekada neteko naudotis šia platforma, tačiau galvojate, kad pagaliau atėjo laikas išmokti – šiame straipsnyje papasakosime apie registraciją, kurią būtina atlikti siekiant pirkti iš Aliexpress. Registruotis yra paprasta, tam nereikia daug laiko, tad išbandykite ir nuo šiol pirkite pigiau.

Kas yra Aliexpress?

Aliexpress vardas dažniausiai siejamas u kiniškomis prekėmis, tačiau tikrai ne tik šios šalies gamintojų produkcija prekiaujama per Aliexpress. Galite rasti ir žinomesnių prekinių vardą, taip pat, europietiškų vardų, kurie žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami kaip patikimas, kokybiškas pasirinkimas.

Pačių prekių pasiūla yra labai plati. Nuo grožio priemonių iki drabužių, nuo namų apyvokos daiktų iki mašinai skirtų dalių, tad patogu, kai vienoje vietoje galite rasti viską, ko Jums reikia. Labai dažnai ši prekybos platforma lyginama su eBay, tačiau jų abiejų veikimo principas kiek skirtingas. Aliexpress neskelbia aukcionų, tad kiekvienas gali įsigyti tai, ko jam reikia tą minutę.

Registracijos žingsniai

Taigi, jeigu norite pirkti – pirmiausia turite užsiregistruoti. Suveskite tokius asmeninius savo duomenis kaip kad vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir panašiai. Kelis kartus patikrinkite, ar visus duomenis nurodėte gerai. Paprasčiausiai užtenka vieną kartą suvesti kontaktus, o pirkti galėsite tiek, kiek norite. Nebereikės pakartotinai versti šios informacijos.

Registracijos metu taip pat reikia nurodyti ir savo banko duomenis, kuriais bus vykdomas apmokėjimas. Vėlgi, suveskite tik vieną kartą. Kai jau nebenorėsite naudotis platformos paslaugomis – galėsite greitai ir paprastai atjungti savo banko sąskaitą nuo paskyros.

Užsiregistravus gausite patvirtinimą el. paštu. Patvirtinkite kad viskas gerai ir sėkmingai galite naudotis Aliexpress privalumais.

Aliexpress sandeliai

Kaip pirkti per Aliexpress?

Pirkti yra labai paprasta ir tai nereikalauja daug pastangų ar laiko. Daugeliui užėjus pirmą kartą į prekybos platformą – sukasi galva, prekių tiek daug jos yra tokios įvairios. Visgi, reikia nepamiršti, kad galima naudotis filtrais, kurie padeda kur kas paprasčiau suklasifikuoti prekes. Detaliau galima klasifikuoti ne tik pagal kategoriją bei prekių subkategoriją, tačiau taip pat ir gaminio charakteristikas. Pavyzdžiui, spalvą, dydį, formą, medžiagą ir t.t. Taip gana tikslingai galite [peržiūrėti tik tas prekes, kurios Jums atrodo tinkamos. Patogu? Labai!

Jeigu vistiek kyla neaiškumų – visada galite susisiekti su Aliexpress aptarnavimo specialistais, kurie padės tinkamai užsiregistruoti ir išmokti naudotis platformą.