Finansai

Kodėl egzistuoja skolų pardavimas?

Ten, kur egzistuoja skolų pardavimas, ten bus ir jų pirkimas. Vieni skolas mielai parduoda, kiti – jas su dar didesniu nusiteikimu nuperka. Laimi abi pusės, nes pirmoji nusikrato skolos naštos, o antroji pusė gali uždirbti ir pateisinti užsakovo lūkesčius. Jeigu manėte, kad skolų klausimai gali būti aktualūs tik juridiniams asmenims, tai turime jums gerų žinių – skolų pardavimas yra taikomas ir fiziniams asmenims. Kas jį vykdo ir kaip atrodo šis procesas, galime papasakoti plačiau.

Skolų pardavimo procesas gali skambėti kaip sudėtingas reikalas, bet iš tiesų taip nėra. Norėdami parduoti skolą, kreipkitės į skolų pardavimo paslaugas teikiančias įmones, kurios suteiks visą reikiamą informaciją bei pakonsultuos. Konsultacijos yra nemokamos, todėl užsiregistruokite ir sužinokite daugiau, kaip galite atsikratyti sekinančių skolų. Po registracijos gausite skolą perkančios įmonės pasiūlymą dėl skolos pirkimo ir galėsite jį nuodugniai įvertinti. Jeigu pateiktas pasiūlymas jus tenkins ir bus priimtinas, galėsite pasirašyti sutartį ir pinigus gausite iš karto, kai tik pasirašysite dokumentus. Kai parduosite skolą, jau nebeturėsite jokių sąsajų su skolininku. Galėsite ramiai miegoti. Jums nebereikės nuolat aiškintis santykių su skolininku ar nereikės šimtąjį kartą skambinti ir prašyti, kad atiduotų jums priklausančius pinigus. Kai tik pasirašysite skolos pardavimo aktą, pinigus atgausite labai greitai ir jums nebereikės nerimauti bei rūpintis skolos reikalais.

Jeigu abejojate, ar jūsų skola bus išieškota, tai galime nuraminti, kad jei tai vienas iš jūsų variantų – skolą galėsite parduoti:

  • skolos iš sutarčių;
  • skolos iš raštelių;
  • skolas, kurios kyla iš neapmokėtų vekselių;
  • skolos iš susitarimų.

Dar galimos ir tokios skolos, kai darbdavys laiku neatsiskaito ir nesumoka darbo užmokesčio. Juridiniams asmenims gali būti aktualu išieškoti skolą, jeigu klientai nevykdo savo įsipareigojimų atsiskaityti pagal sąskaitas už suteiktas paslaugas, atliktus darbus ar prekes.

O norint atgauti skolą, t.y. ,kad ji būtų nupirkta, jums reikia turėti galiojantį skolos dokumentą, kuris pagrįstų Jūsų norimą išieškoti skolą. Tai gali būti: sutartis, PVM sąskaita faktūra, skolos raštelis, teismo nutartis ar kt. Būtina, kad dokumentas galiotų. Skola bus išieškota ir tuomet, jeigu turite tik susirašinėjimą, kuriame skolininkas pripažįsta, kad yra skolingas, arba turite bankinį pavedimą, pagal kurį skolininkui kyla atsakomybė atsiskaityti su jumis.

Taigi, skolų pardavimas vienareikšmiškai yra puikus sprendimas norint atsikratyti skolininko keliamų rūpesčių.