greitos paskolos
Finansai,  Paslaugos

Kokie yra būdai paimti greitą paskolą?

greitos paskolosVėluoja jūsų atlyginimas, todėl siaubingai trūksta pinigų svarbiam ir planuotam pirkiniui arba dovanai brangiam asmeniui? O galbūt jau kelis metus iš eilės nustumiate savo poreikius į šalį ir tik svajingai dūsaujate, naršydami internete ir visur matydami egzotiškų šalių nuotraukas ir patrauklius kelionių pasiūlymus? Priežasčių, kodėl imamos paskolos, gali būti įvairių. Kiekvienas pasirenka pats, ar gali apsieiti be paskolos, ar tai šiuo metu neišvengiamai reikalinga finansinė pagalba. O staiga prireikus, norisi tą pagalbą gauti kuo greičiau ir paprasčiau, todėl supažindinsime jus su greitos paskolos gavimo būdais, jų privalumais ir trūkumais.

Trumpai apie greitas paskolas

Kuo ypatingos greitos paskolos? Greitos paskolos išduodamos operatyviai ir turi nedideles palūkanas. Paskolos suteikiamos ne jaunesniems kaip 18 metų fiziniams ar juridiniams asmenims su tvarkinga finansine praeitimi ir mokėjimų istorija. Įdomu tai, jog Lietuvos banko tyrimo duomenimis, 2013 m. greitos paslaugos sudarė 36 % suteiktų paskolų, o net 95 % greitųjų kreditų sutarčių sudaroma ryšio priemonėmis.

Paskolą internetu galite pasiimti visą parą

Vienas iš paprasčiausių būdų norintiems gauti paskolą ir sutaupyti laiko yra greitos paskolos internetu. Pagrindiniai šio paskolos gavimo būdo privalumai – jums nereikia kelti kojos iš namų, paskolą gaunate greitai ir paprastai. Be to, greitos paskolos internetu visa para teikiamos jūsų patogumui. Kur slypi pavojus? Imdami paskolą internetu, jūs jaučiatės labiau užtikrinti savo sprendimu, negu tai darydami banko ar kredito unijos padalinyje, kur turite daugiau laiko apgalvoti ir įvertinti savo sprendimą. O ar pagalvojote, jog sužinoję internetinės bankininkystės duomenis, kažkas paskolą gali paimti už jus?!

Sms žinutės – greičiausias būdas gauti paskolą, kad ir kur būtumėte

Paskolos gali būti suteikiamos ir sms žinute. Tokio greitos paskolos gavimo būdo privalumai tokie patys, kaip ir imant paskolą internetu – greitumas ir patogumas. Tiesa, norint paskolą paimti sms žinute, vis tiek pirmiausia reikės užsiregistruoti internetu, tačiau užsiregistravę galite kreditą paimti tada, kada norėsite, o ne iš karto, kaip pateikus užklausą internetu. Prireikus greitos paskolos sms zinute, tiesiog nusiųsite nustatytą tekstą su norima gauti paskolos suma ir grąžinimo terminu. Tačiau pasirinkę tokį greitos paskolos gavimo būdą, vėlgi rizikuojate padaryti neapgalvotą sprendimą.

Ar tikrai greitos paskolos yra tokios greitos?

Kalbant apie greitos paskolos gavimo greitį internetu ar sms žinute, turėtumėte įvertinti, jog registruodamiesi tinklalapyje ir pildydami paraišką užtruksite kiek ilgiau, nei skelbiama – juk turite pateikti duomenis apie savo finansinius įsipareigojimus, gaunamas pajamas ir kitus svarbius aspektus. Žinoma, prireikus greitos paskolos, galima paprasčiausiai nuvykti į banko ar kredito unijos padalinį, tačiau greitos paskolos turi būti suteikiamos greičiau, negu po dviejų valandų, praleistų stoviniuojant eilėse, ar ne?

Visiems greitos paskolos gavimo būdams bendra tai, jog greitos paskolos be užstato nesuteikiamos bankuose ir kredito unijose, tik kredito bendrovės prisiima riziką, jog galite būti nemokus. Neturėdami nekilnojamojo ar kilnojamojo turto ir uždelsę skolas, turėsite diiiidelių bėdų – susigadinsite savo kreditingumo istoriją ir gerokai permokėsite už savo įsiskolinimą, galbūt net teks skaičiuoti kiekvieną centą, norint atsikratyti skolos. Ar teikiamos greitos paskolos imonems, ar greitos paskolos nedirbantiems asmenims, reikia žinoti, jog komerciniais bankai ir kredito unijomis pasitikėti verta labiau, negu greitųjų kreditų bendrovėmis, nes bankai ir unijos žymiai konservatyviau vertina galimybes grąžinti paskolą.
Ar norėsite greitos paskolos uk, ar jums aktualios greitos paskolos airijoje, paskolos gavimo principai yra labai panašūs – turite būti atsakingi, turėti pastovių pajamų ir vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.