Finansai

Kai prisireikia buhalterio

Ar esate naujokas verslo rinkoje ar jau patyręs vilkas žinote, kad jūsų veiklos apskaitą bei jos rezultatus geriausia patikėti profesionaliam buhalteriui. Skirtumas tas, kad naujokai dar nežino ką rinktis? Ar samdytis buhalterį? Ar samdytis įmonę tvarkančią buhalteriją? Jei įmonę, tai į kokią kreiptis? Ir čia atsakymas paprastas. Profesionalių buhalterių komanda geriau, nei vienas buhalteris.

Šias paslaugas teikiančių įmonių visoje Lietuvoje yra daug ir kaip atrasti tą vienintelę? Taip jie visi veda buhalterinę apskaitą, teikia įvairias formas bei ataskaitas valstybinėms institucijos: Valstybinei mokesčių inspekcijai, Socialinio fondo valdybai ar statistikos departamentui.

Todėl svarbu atkreipti dėmesį, kad įmonė turėtų kompetencijos padėti nuo pirmų žingsnių verslo pasaulyje. Tokia konsultacija, kokią veiklos formą pasirinkti, pagalba steigiant įmonę, ruošiant jai įstatus, o prireikus konsultuoti reorganizavimo ar likvidavimo klausimais yra labai reikšminga naujokui. Taip pat ir taupanti daug laiko, kai nereikia informacijos ieškoti internete ar valstybinėse institucijose.

Peržiūrėję buhalterines paslaugas teikiančios įmonės paslaugų sąrašą, kiekvieno darbuotojo kompetencijas bei jų veiklos ilgaamžiškumą nesunkiai apsispręsit ar verta į juos kreiptis.

Patikima įmonė UAB Mokam subūrusi profesionalių buhalterių komandą turi 10 metų darbo patirtį. Priklausomai nuo įmonės veiklos rūšies, apimčių, darbuotojų skaičiaus, atliktų pirkimo bei pardavimo operacijų pasiūlys lanksčias paslaugų kainas. Ši įmonė pasirūpins, kad informacija būtų:

  • Pateikiama laiku;
  • Išsami ir naudinga vidaus ir išorės vartotojams;
  • Tinkama, objektyvi ir palyginama.

Taip kaip to reikalauja LR buhalterinės apskaitos įstatymas.

UAB Mokam buhalteriai lydės jus nuo pirmų žingsnių versle. Na, o jei esate versle jau seniai, tik niekada nesukote galvos dėl buhalterijos tvarkymo ši įmonė taip pat nebijo iššūkių, ir apsiims sutvarkyti seniai ar niekada netvarkytos įmonės apskaitos. Apie visas šios įmonės paslaugas pasiskaityti galite plačiau jų internetiniame puslapyje.