vaiku-zaidimu-kambarys-sventei
Laisvalaikis,  Šventės

Vaikų žaidimų kambarys šventei – Kaip išsirinkti geriausią (5 patarimai)

Nusprendėte vaiko šventę rengti žaidimų kambaryje? Puiku! Švenčių, o ypač gimtadienių organizavimas gali užtrukti labai daug laiko bei pastangų.

Kartu atsiranda spaudimas sau, surengti smagų ir įsimintiną gimtadienį savo vaikui, kurio metu jis galės praleisti laiką su savo draugais ir išbandyti smagias pramogas. Vaikų žaidimų kambariai gali būti puikus sprendimas geram gimtadieniui.

Šiame straipsnyje aptarsime 5 žingsnius kaip išsrinkti geriausią vaikų žaidimų kambarį vaiko gimtadieniui.

Jei ieškote tinkamo žaidimų kambario savo šventei, rekomenduojame kambarį “Mumukas” – Žiūrėkite čia.

Susisiekimo galimybės mieste

Savaime aišku, reikia rinktis universaliai patogią vietą. Dauguma gimtadienių vyksta vakarais arba savaitgaliais, todėl mieste bus daug spūsčių ir kamsčių. Švenčiant mieste dar gali atsirasti ir papildomų sunkumų rasti vietos pasistatyti.

Geriausiai rinktis yra kambarį, kuris būtų patogus pasiekti ir jums ir jūsų švečiams, kad nesudarytumėte sunkumų sau bei kitiems.

Patalpų erdvumas

Jei planuojama kviesti nemažai švečių, visada pravartu žinoti jų skaičių iš anksto. Susiskaičiavus pasiskambinkite į artimiausius žaidimų kambarius šalia jūsų. Išsirinkite tokį žaidimų kambarį kuris ne tik sutalpins vaikus, tačiau ir jų tėveliu, kitaip tariant, bus erdvės visam dalyvių skaičiui.

Geriau nenuomoti mažų patalpų, kadangi tai bus nebus patogu nei jums patiems, nei šventės dalyviams. Greičiau visi liks suirzę ir pavargę praėjus gimtadieniui.

Skanėstų ir maisto stalas

Prieš pasirenkant kambarį būtinai pagalvokite dėl maisto ir vaišių klausimo. Visų pirma nuspręskite ar atsinešite savo maistą ar užsakinėsite maistą žaidimų kambaryje vietoje. Jei nenorite sukti galvos dėl to, kokį maistą gaminsite sau ir svečiams, galimybė užsakyti maistą žaidimų kambaryje gali labai praversti.

Nemažai žaidimų kambarių gali pasirūpinti ne tik užkandžiais ar patiekalais, tačiau iš anksto užsakyti ir svarbiausią maisto produktą per gimtadienį – tortą.

Paslaugų kaštai

Dauguma, ko gero, neturime “laisvo” biudžeto ir turime prisižiūrėti kiek išleidžiame pinigų per švente. Dėl šios priežasties, atsižvelkite kokią pinigų sumą galite skirti žaidimų kambario nuomai.

Kartu pagalvokite kiek laiko ir kurią dieną norite išsinuomoti žaidimų kambarį. Tai dažniausiai yra vieni svarbiausių faktorių lemiančių vaikų žaidimų kambario nuomos kainą. Pavyzdžiui, nuoma penktadienio vakarą kainuos kur kas daugiau, nei tarkime paprastą darbo dieną per pietus ar po jų. Tokių būdu, tikrai galite sutaupyti ženklią pinigų sumą.

Nemažai žaidimų kambarių tai pat siūlo atskirą nuomos būdą – galimybę organizuoti privačią šventę. Tokiu būdu visas kambarys bus išnuomotas tik jums, dings ir vietos trūkumo problema. Žinoma, neretai tai kainuoja kiek daugiau nei paprasta valandinė nuoma, tačiau jei norite privatumo bei galbūt kartu užsisakyti gimtadieninio maisto ar gėrimų vietoje, tai gali būti puikus sprendimas.

Užsiėmimų galimybės ir vaiko amžius

Renkantis žaidimų kambarį nuomai, taip pat verta atsižvelgti į tai ką apskritai kambarys siūlo kaip pramogas vaikams. Kamuoliukų kambarys, karstynės, žaidimų konsolė – visa tai gali būti puikūs užsiėmimai vaikams, tačiau galbūt vaikas dar yra per mažas ar turi kiek kitokius interesus.

Dažniausiai tai puikiai atsispindi nuotraukose iš žaidimų kambario internete. Nepatingėkite ir gerai apžiūrėkite bent kelis tinkamiausius variantus. Jeigu turite klausimų dėl inventoriaus ar pramogų katalogo, žaidimų kambario administracijai – nesidrovėkite ir susisiekite su ja, taip galėsite įsitikinti, jog tas variantas jums tinkamas.

Užbaigiant

Straipsnyje pakalbėjome apie 5 dalykus kuriuos svarbu įvertinti prieš nuomojantis žaidimų kambarį. Jei ieškote žaidimų kambario galinčio pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas visais minėtais klausimais, žaidimų kambarys perkūnkiemyje “Mumukas” – puikus pasirinkimas jūsų šventei.