Pigūs bilietai į Koso salą
Pasaulis

Koso sala: virtuvė, kultūra, pramogos

Pigūs bilietai į Koso saląKoso sala yra vienas iš populiariausių atostogų taškų Graikijoje. Čia atvyksta turistai ne tik iš Europos, bet ir viso pasaulio. Saloje gausu pramogų ir kultūrinių taškų, kuriuose galima smagiai ir turiningai praleisti laiką. Tad nusipirkę lėktuvo bilietą į Kosą, nesusivilsite.

Koso sala vilioja puikiais paplūdimiais, nuostabia gamta. Salą skalauja žydra ir skaidri jūra. Turistai gali rinktis iš tokių pramogų kaip buriavimas, nardymas, vaikščiojimas po kalnus, galų gale naktinės linksmybės muzikos klubuose. Beje, Koso sala yra pati žaliausia iš visų Graikijai priklausančių salų, tad yra kartais pavadinama “plaukiojančiu sodu”.

Įdomus faktas – iš Koso kilo Hipokratas, žinomas kaip dabartinės medicinos tėvas.

Kose galima paragauti gardžių graikų tradicinių patiekalų. Savo patiekaluose Graikai naudoja  daug daržovių, alyvuogių aliejaus, grūdų, žuvies, vyno ir mėsos, kaip aviena, triušiena , kiauliena. Tačiau vis tiek charakteringiausias maisto produktas graikų virtuvėje – alyvuogių aliejus. Svarbiausios daržovės – baklažanas, bulvės, žalios pupelės, žaliosios paprikos, svogūnai.Graikų patiekaluose dažnai pajusite ožkos sūrį.

Pramogaudami Kose galite apsilankyti Zia miestelio vyninėje, kur išragausite vietinio vyno pasirinkimą. Taip pat įdomi patirtis – apsilankymas hamame – arabiškoje pirtyje. Tai dar iš Osmanų imperijos laikų mus pasiekusi pirtis, kurioje maudosi graikai.

Koso senamiestis yra labai jaukus ir pilnas įvairių objektų. Centrinė aikštė – pagrindinė vieta, kurioje renkasi jaunimas, aplink esančiose kavinėse vakarieniauja turistai.

Kaip buvo minėta, Koso gamta yra labai žalia ir vešli. Todėl pavargę nuo miesto galite bent vieną dieną skirti vaikščiojimui po apylinkes, kalnus ir giraites.

Aktyvaus poilsio mėgėjams rekomenduojame nardymą ar banglentes. Paplūdimyje jus to mokys profesionalūs instruktoriai.

Taigi, įsigiję pigius lėktuvo bilietus į Kosą, tikrai nenusivilsite. Čia galima ne tik pailsėti, bet ir susipažinti su graikų kultūra, virtuve, aplankyti svarbias istorines vietas, o taip pat ir aktyviai praleisti laiką gamtoje, naktiniame mieste ar jūros bangose. Taip pat, kelionė į Graikiją padės sukurti ir ramybės oazę jūsų pačių viduje. Ką jau kalbėti apie įspūdingo grožio vaizdus bei kalnus, kuriuos matysite visur, kur tik benueisite.