lėktuvo bilietai į Frankfurtą
Pasaulis

Ką reikia žinoti apie Frankfurtą

lėktuvo bilietai į FrankfurtąJeigu žadate skristi į Frankfurtą, verta susipažinti su šio miesto ypatumais. Kiekvienas miestas vis kažkuo išsiskiria – vienų miestų esmė jų istoriškumas, beveik viską apimantys senamiesčiai, o kitų – modernumas, verslo ir pramogų santalka juose. Frankfurtą galime priskirti būtent antrajam miestų tipui. Tai itin šiuolaikiškas miestas, tarp kitų pasižymintis pažanga versle, ekonomikoje, švietime.

Frankfurte gyvena 2.3 mln. gyventojų. Tai padaro jį penktu didžiausių Vokietijos miestu.

Kontinentinėje Europoje Frankfurtas yra didžiausias financinis centras. Mieste įsikūrę tokios institucijos kaip Europos centrinis bankas, Vokietijos bankas, Frankfurto vertybinių popierių birža, ir kiti komerciniai centrai, kurių pagrindinės būstinės yra šiame mieste. Frankfurto vertybinių popierių biržoje perleidžiamos 90 proc. visos Vokietijos lėšų.

Frankfurtas svarbu logistikos centras. Iš šio miesto gali nukakti praktiškai į bet kurią pasaulio vietą. Frankfurte kertasi svarbūs oro, geležinkelių ir greitkelių keliai.

Frankfurtas yra tursitų mėgiamas miestas. Negalvokite, kad tai tik verslininkams patrauklus miestas. Čia vyksta labai svarbūs pasauliniai renginiai, kaip Frankfurto transporto priemonių šou, Frankfurto knygų mugė, čia veikia Städel muziejus, Naturmuseum Senckenberg, Gėtės namų muziejus, taip pat žymūs botanikos sodai.

Mieste verda aktyvus naktinis gyvenimas. Ostend rajone įsikūrę svarbiausi Frankfurto naktiniai klubai, barai ir restoranai: King Kamahameha Club, U60311, Living XXL, Velvet Club, Cooky’s, Odeon, Monza, Travolta ir dar daugiau.

Jeigu lankėtės Berlyne ir jums patiko moderni šio miesto atmosfera, verta įsigyti ir pigius lėktuvo bilietus į Frankfurtą – čia pasijausite kaip tikras 21 amžiaus žmogus. Čia nerasite ramios romantikos kaip Venecijoje ar kokioje Viduržemio saloje – tai aktyvus ir nuolat verdantis miestas, kuriame norint ką nors pamatyti, teks suktis kartu su frankfurtiečiais tuo pačiu gyvenimo ritmu. Be to, būtent tokio pobūdžio kelionė į Vokietiją gali padėti pažinti visos šalies architektūrą bei kultūrą.