Mediacija per skyrybas
Paslaugos

Mediacija per skyrybas

Esate girdėję, kad šiandien mediacija per skyrybas yra privaloma? Jums taip pat reikia mediatoriaus? Jūs norite pradėti skyrybų procesą? Jei taip, tuomet nėra ko abejoti, kad šią akimirką jūs galite jaustis labai sudėtingai ir nežinoti, kokie sprendimai būtų tinkamiausi ir kokia linkme jums vertėtų judėti. Skyrybos neginčytinai yra vienas iš pačių skausmingiausių ir sudėtingiausių gyvenimo etapų, kurį kiekvienas besiskiriantis žmogus išgyvena labai skirtingai. Be abejo, visuomet yra žmonių, kurie teigia, jog išsiskyrus jų gyvenimas jiems tapo gerokai sklandesnis, sėkmingesnis ir laimingesnis. Tačiau taip pat yra daugybė žmonių, kurie teigia visiškai priešingai ir skyrybos juos visiškai palaužia. Kaip bebūtų, kiekviena situacija yra labai skirtinga ir kiekvieno žmogaus požiūris į asmeninius santykius skiriasi. Kita vertus, jei jūs savo dabartinėje situacijoje nematote daugiau jokios galimybės pradėti gyventi laimingą gyvenimą, suprantama, kad skyrybos bus vienintelė jums prieinama ir tinkamiausia išeitis.

Taigi, tokiu atveju labai svarbu pasirinkti tinkamą mediatorių, kuris būtų patyręs šioje srityje ir pagelbėjęs daugybei besiskiriančių porų. Tai leistų jums būti tikriems, kad sulauksite labai profesionalių paslaugų ir galėsite kaip įmanoma sklandžiau ir lengviau išsiskirti. Žinoma, kaip jau buvo minėta, kiekvienas atvejis yra skirtingas ir natūralu, kad vieniems gali būti lengviau išsiskirti nei kitiems. Jei abu sutuoktiniai sutinka skirtis ir jie neturi nepilnamečių vaikų ar bendro turto, tokios skyrybos gali būti labai paprastos ir greitos. Tačiau gali būti atvejų, kuomet skirtis nori tik viena iš šalių ir kartu santuokoje turima nepilnamečių vaikų (nepamirštant ir turimo bendro materialaus turto). Pastaruoju atveju skyrybų procesas gali tapti kur kas labiau sudėtingas, todėl visų pirma vertėtų atsižvelgti į savo konkretų atvejį ir pasistengti priimti pačius teisingiausius sprendimus.

Dėl šios priežasties pradžioje yra labai naudinga susisiekti su patyrusiu skyrybų srities specialistu, kuris įvertinęs jūsų situaciją galėtų pateikti patį optimaliausią pasiūlymą, padedantį jums išvengti didelio streso ir kitų papildomų nepatogumų bei sunkumų, kurie priešingu atveju jus galėtų išmušti iš vėžių.