Ne į temą

Kaip įsirengti nedidelį vonios kambarį?

vonios kambarysVonia yra ta patalpa, kurios įrengimas reikalauja bene daugiausia laiko. Ypač tokiu atveju, jeigu patalpa yra maža, o paskutiniu metu dažniausiai taip ir būna, kadangi populiarėja nedidelių kvadratūrų butukai. Modernios dušo sistemos kuriamos taip, kad net ir nedidelėse patalpose viskas būtų įrengta kokybiškai ir patogiai. Visgi, vonios kambaryje būna ne tik dušai, tačiau ir daugiau baldų, kurie bendrai kuria harmoniją.

Mažos patalpos įrengimas visada yra kur kas sudėtingesnis darbas nei kad didelės patalpos stiliaus sutvarkymas. Natūralu, kad daugelis žmonių pergyvena, kad nepavyks gauti norimo rezultato ir paprasčiausiai kreipiasi į profesionalus, kurie gali padėti pasiekti tai, ko yra norima. Visgi, net ir nedidelė vonia gali būti labai stilinga. Paprasčiausiai reikia žinoti kelias smulkmenas, kurios pasiteisina stengiantis įrengti nedidelę erdvę.

  • Pirmiausia reikia nepamiršti, kad šviesios spalvos vizualiai patalpa kiek padidina, tad jeigu norite, kad vonios kambarys neatrodytų toks mažas, koks yra ištiesų, tokiu atveju rekomenduojame pasirinkti šviesių spalvų plyteles. Geriausiai tinka pastelinės.
  • Taip pat vonios kambarys atrodys kur kas didesnis, jeigu jame bus ne vienas veidrodis. Daugelis stilistų tvirtina, kad su veidrodžiais reikia elgtis gana atsargiai, kadangi jie gali iškreipti vaizdą. Visgi, šis variantas netinka kalbant apie vonios kambarį. Paprasčiausiai, vonioje gali būti ne vienas veidrodis ir ši patalpa vistiek atrodys skoningai. Galima net ir pasikabinti kelis skirtingus veidrodžius priešais vienas kitą. Tokiu atveju sienos atsispindės viena nuo kitos ir patalpa atrodys net kelis kartus didesnė negu yra ištikrųjų.
  • Nepamirškite ir apie kokybišką vonios maišytuvą. Termostatinis maišytuvas padeda garantuoti komfortą vonios kambaryje.
  • Taip pat pasitarnauja ir spintelės, kuriose bus laikomi visi daiktai. Rekomenduojame kabinamas, kadangi ant žemės stovinčios taip pat užima gana daug vietos. Jeigu daiktus laikysite jiems skirtose vietose – tokiu atveju patalpa atrodys didesnė vien todėl, kad vonioje nebus primėtytų daiktų be vietos.
  • Modernios dušo kabinos yra kur kas geresnis pasirinkimas nei kad vonia, kadangi pastaroji užima kur kas daugiau vietos ir tuo pačiu mažina vizualiai patalpą. Juolab, vonios kabinos dažniausiai būna stiklinės, taigi ir stiklas, kaip jau minėjome, prisideda prie patalpos didėjimo. Na, bent jau vizualiai.
  • Daugelis moterų mėgsta vonios kambaryje matyti labai daug mielų aksesuarų, kurie sukuria stilingumo įspūdį. Deja, labai dažnai tokios mielos smulkmenos tik renka dulkes ir neatlieka jokios funkcijos išskyrus grožį. Jeigu Jūsų vonios kambarys yra labai mažas, tokiu atveju geriausiai atsiriboti nuo tokių detalių, kadagi jos apkraus kambarį ir patalpa atrodys daug mažesnė. Pasistenkite gauti kuo didesnę naudą išnaudodami standartines vonios detales – klavišus, rėmus.
  • Rekomenduojama susirasti tam tikrą vietą rankšluosčiui laikyti arba dar geriau – kaskart jį atsinešti su savimi. Jeigu neturite konkrečios spintelės būtent rankšluosčiams arba chalatui – tegul jis kabo vonioje ir jeigu norėsite panaudoti – rekomenduojame pasikabinti pakabas.

Nepamirškite, kad ir kokio dydžio būtų Jūsų vonios patalpa – būtina įsirengti kokybiškas vėdinimo sistemas. Jos užtikrina ne tik skanų kvapą vonioje, tačiau ir drėgmės nebuvimą. Pastaroji gali paskatinti grybelio veisimąsi, kuris vėliau perauga ir ant žmogaus kojų. Maža patalpa turi turėti tuos pačius priedus, kaip ir didelė.