Medienos impregnantas
Namai,  Technologijos

Medienos impregnanto paieškos – renkamės Remmers!

Kodėl medienos impregnantas Remmers?

Medienos impregnantasIki šių dienų visame pasaulyje populiariausia statybinė medžiaga – mediena. Tie, kurie gyvena mediniuose namuose įsitikinę, jog tai ne tik ekologiška statybinė medžiaga, tačiau ir jaukumą suteikiantis faktorius. Tačiau medienai reikalinga ir išskirtinė priežiūra bei paruošimas. Itin svarbu yra apsaugoti medį nuo žalingų bakterijų bei neigiamo atmosferos poveikio, nes kitu atveju Jūsų gyvenamoji erdvė gali itin greitai sutrūnyti ir namas paprasčiausiai taps nebegyvenimas. Siekiant to išvengti būtinas tinkamas medienos impregnantas ir, žinoma, dažai. Tačiau norint išsirinkti tinkamas priemones – reikia į tai įdėti nemažai darbo.

Geriausias medienos impregnantas – HK-Lasur

Bene geriausias sprendimas rinkoje – medienos impregnantas Remmers HK-Lasur. Šis Vokietijoje pagamintas produktas vertas išskirtinio Jūsų dėmesio, nes tai ne tik medienos impregnantas, tačiau tuo pačiu ir dažai, o jam būdingos ir medienos grunto savybės. Taigi, kalbant apie šį produktą, galima teigti, jog tai tarsi sistema trys viename. Jeigu ieškote ne tik medienos impregnanto – tai turbūt geriausias variantas, nes vienu šūviu Jūs nušaunate net kelis zuikius. O dabar siūlome plačiau susipažinti su medienos impregnantu HK-Lasur.

HK-Lasur medienai skirta sistema pasižymi tuo, jog itin giliai įsiskverbia į medieną bei sutvirtina jos pluoštą bei užfiksuoja poras. Tokios savybės užkerta kelią Jūsų naudojamos medienos perdžiūvimui. Verta paminėti ir tai, jog medienos impregnantas taip pat apsaugo statybinę medžiagą nuo saulės ir drėgmės, o padidintas kietųjų dalelių kiekis apsaugo medieną nuo ultravioletinių spindulių sukeliamos žalos. Kadangi ši lazūra yra naudojama ir kaip dažai – verta žinoti ir tai, jog ji netrūkinėja ir neatsilupa, todėl tai ilgaamžiškas produktas Jūsų statiniui. Taip pat norėtumėte atkreipti dėmesį ir į tai, jog išdžiuvęs HK-Lasur sluoksnis apsaugo paviršių nuo pelėsio ir dumblių.

Kiti sprendimai iš Remmers

Vokietijos gamintojas Remmers savo asortimente turi ir daugiau panašių produktų, kurie tinkamai naudoti kaip medienos impregnantas. Kitas toks produktas būtų HK-Lasur Grey Protect. Šis medienos impregnantas skirtas lauko medienai, kuri neturi tiesioginio kontakto su žeme. Šiam produktui būdingos tokios pačios sisteminės savybės, o taip pat vertėtų paminėti, jog jis puikiai apsaugo nuo puvimo ir mėlynijimo pagal GK 2 ir 3 pagal EN 335-1 ir DIN 68800-1.

Dar vienas produktas, kurį Jums gali pasiūlyti Remmers jeigu ieškomas kokybiškas medienos impregnantas – Impragnier Lasur. Jeigu norite impregnuoti nemasyvios medienos konstrukcijas, tokias kaip apkalimus, pastoges, tvoras ar pan. – tuomet Jums reikėtų rinktis būtent šį gaminį. Impragnier-Lasur taip pat galima panaudoti ir masyvių medienos konstrukcijų gruntavimui, todėl tai itin praktiška prekė Jūsų statybų aikštelei.

Taigi, jeigu Jums reikalingas kokybiškas medienos impregnantas – rekomenduojame rinktis Remmers produkciją, nes būtent šis gamintojas savo asortimente turi ne vieną itin kokybišką produktą. Nors tai nėra pigi produkcija, tačiau jai būdinga itin aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas, todėl su laiku Jūsų investicijos atsipirks su kaupu, o taip pat galėsite mėgautis ir puikiais rezultatais.