Namai,  Paslaugos

Nauji butai Vilniuje tikrai verti dėmesio

nauji butai VilniujeNusprendus pradėti savarankišką gyvenimą, jauni žmonės paprastai ima ieškotis gyvenamosios vietos. Vieni, negalintys pasigirti gera finansine padėtimi, pasirenka nuomos paslaugas. Tuo tarpu kiti nusprendžia pasinerti į nuosavo būsto paieškas. Kai kuriais atvejais tokius naujakurius finansiškai paremia tėvai, kitiems tenka pasirašyti būsto paskolos sutartį su banku bei įsipareigoti sąžiningai mokėti nustatytas palūkanas. Jei domina nauji butai Vilniuje, teks susitaikyti su mintimi, jog kalba eina apie gana dideles pinigų sumas – kokybiška prekė turi savo vertę bei paklausą rinkoje.

Naujo buto „portretas“

Naujos statybos butai pasižymi  aukšta kaina ne vien dėl to, jog jie yra nauji. Tas naujumas slepia daug pliusų, viliojančių būsimus gyventojus.

  • Nauja elektros instaliacija, vandentiekio bei kanalizacijos vamzdžiai garantuoja, jog dar ilgą laiką nereikės rūpintis pastarųjų remontu.
  • Modernių įrengimų dėka šilumos lygis kiekviename bute gali būti reguliuojamas individualiai. Patikima šilumos izoliacija, kokybiški langai lemia, jog neteks šilumos leisti vėjais. Kuklios šildymo sąskaitos patvirtins menkas šildymo sąnaudas.
  • Nauji butai Vilniuje statomi atsižvelgiant į galimus būsimų gyventojų poreikius. Viena, o gal net daugiau transporto priemonių šeimoje – būtinybė. Senos statybos namuose itin dažnai kyla problemų dėl parkavimosi. Rasti vietą daugiabučio kieme automobiliui pastatyti pasiseka ne kiekvienam, tad transporto priemonės dažnai statomos kelkraščiuose – ne itin saugu, ar ne? Į naujos statybos namų projektus dažniausiai įtraukiamas ir požeminio garažo įrengimas, kur vietos pakanka visiems gyventojams, o teritorija stebima vaizdo kameromis.
  • Namų kvartalų statyboms stengiamasi išsirinkti kiek įmanoma patrauklesnes vietas. Orientuojamasi, jog būtų lengvai pasiekiamos švietimo įstaigos, didieji prekybos centrai, parkas. Aktualus ir atstumas iki viešojo transporto sustojimų.
  • Įvertinamas žmogaus ramybės poreikis. Tad patikima garso izoliacija (tiek iš gatvės ar iš gretimo buto sklindančio triukšmo) – būtina, o jauki, medžiais apsodinta teritorija pageidaujama tiek jaunų, tiek ir vyresnių gyventojų.
  • Būtina paminėti ir itin svarbų socialinį aspektą – kaimynų „kokybę“. Senos statybos namuose neretai skundžiamasi greta gyvenančiais ne itin geranoriškais, kartais ir asocialiais kaimynais. Tokį kontingentą įtakoja faktas, jog dažnai butai paveldimi iš kartos į kartą, kai kurie – socialinės paskirties. O naujos statybos butuose, didžiąja dalimi dėl aukštos jų kainos, apsigyvena dažniausiai jauni, geranoriški, supratingi žmonės. Kaimynai, apie kuriuos galima tik pasvajoti, ar ne?

Kokiu būdu „medžiojami“ nauji butai Vilniuje? Atrodo, jog pastarieji tikrai paklausūs – „pliki“ langai, vos tik pilnai įrengus namą, greitai dingsta. Paieškos būdai – neišskirtiniai. Internetas, spauda, nekilnojamo turto agentūros. Prie naujai statomų pastatų ieškokite lentelės su nurodytais kontaktais. Taip pat, norint suaktyvinti naujų butų prekybą, dažnai organizuojamos taip vadinamosios atvirų durų dienos, kurių metu suinteresuoti asmenys gali iš arti pamatyti patalpas bei gauti atsakymus į dominančius klausimus.