paskolų teikimas automobiliui įsigyti
Auto-moto

Paskolų teikimas automobiliui įsigyti orientuotas į skirtingus gyventojų poreikius

paskolų teikimas automobiliui įsigytiPaskola yra optimalus sprendimas žmonėms, norintiems įsigyti didesnės vertės pirkinį, nelaukiant, kol šiam bus sukaupta reikiama suma pinigų. Viena dažniausių kredito unijų paslaugų – paskolų teikimas automobiliui įsigyti. Be to, atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius, siūlomos lanksčios ir patogios paskolos sąlygos. Verta prisiminti ir tai, kad priklausomai nuo individualios situacijos, skiriasi ir pačių vairuotojų poreikiai, vairavimo stilius, transporto priemonei keliami reikalavimai.

Kuo skiriasi automobilių pirkėjų poreikiai?

Nuosava transporto priemonė seniai nebėra prabangos prekė – tai būtinybė, reikalinga tiek kasdieniam važinėjimui į darbą, tiek prekybos centrų pasiekimui, vaikų vežimui į mokyklą ir pan. Dalis gyventojų automobilį naudoja ir kaip būtiną darbo priemonę, važinėja pas klientus, perveža prekes. Kitiems automobilis tampa būtina priemone susisiekti su miestu, jei žmonės gyvena užmiestyje, o viešojo transporto sistema neatitinka jų poreikių. Kitaip sakant, automobilio pasirinkimas priklauso ir nuo gyvenimo būdo, ir nuo darbo bei laisvalaikio pomėgių.

Galiausiai, automobilio pirkėjai transporto priemonei kelia skirtingus reikalavimus dėl jos gamybos metų, markės ir techninės charakteristikos. Vieni renkasi tik naujus, nenaudotus automobilius, kurių kaina gana aukšta, tačiau šioms transporto priemonėms suteikiama ilgametė garantija (kas sumažina remonto darbams skirtas išlaidas), kiti pageidauja naujos, didelės vertės, tačiau naudotos mašinos – natūralu, kad už aukštą kainą galima įsigyti itin prabangų naudotą automobilį, tačiau būtina pagalvoti apie jo remontą ir priežiūrą. Treti renkasi nebrangius, naudotus automobilius, kurių kaina nėra didelė. Paprastai šiam transportui reikalinga nedidelė paskola arba automobilis perkamas iš turimų lėšų.

Kuo skiriasi paskolos sąlygos?

Jei nusprendėte imti paskolą automobiliui, turite įvertinti atskirų kreditorių siūlomas sąlygas. Šios gali stipriai skirtis, todėl pravartu skirti laiko ir pasidomėti atskiromis kredito unijomis. Galite pasinaudoti virtualiomis paskolų skaičiuoklėmis, kurios padės susidaryti nuomonę dėl paskolos dydžio ir jūsų laukiančių įmokų. Tiesa, nepamirškite, kad pateikti duomenys bus preliminarūs. Prieš pasirašydami paskolos sutartį, išsiaiškinkite, kokio dydžio įmokas turėsite mokėti, kokios numatomos pinigų grąžinimo sąlygos, pvz., ar taikomas mokestis, jei norėtumėte pinigus grąžinti anksčiau laiko. Taip pat – ar suteikiama galimybė skolintis papildomai (jei perkate naudotą automobilį ir jums reikia papildomų pajamų jo techniniam paruošimui), kokios sąlygos numatomos, jei vėluosite sumokėti pinigus ir t. t.