Ne į temą

Kas yra Uždaroji Akcinė Bendrovė?

UAB yra ribotos atsakomybė juridinis asmuo, kurio kapitalas yra padalintas į akcijas. Akcininkai turi galimybę disponuoti akcijomis, tuo pačiu priklausomai nuo turimo kiekio prisidėti prie įmonės veiklos. UAB steigimas Klaipėdoje ir likusioje Lietuvoje šiuo metu yra pati patraukliausia naujo verslo forma. Lyginant su MB, AB ar IĮ – UAB laimi dėl daugelio aspektų.

UAB steigimas Klaipėdoje gali būti atliekamas profesionalų, kurie yra pasiruošę padėti Jums susitvarkyti visus steigimo dokumentus, atsakyti į klausimus bei patarti konkrečiu atveju. UAB yra ne vienintelė verslo galimybė, todėl nieko keisto, kad kartais profesionalai pataria rinktis kitą įmonės rūšį. Tokie patarimai yra neįkainojami, kadangi būtent verslo pradžia gali nulemti visą tolimesnę veiklą.

UAB privalumai, kurie dažniausiai skatina pasinaudoti šia įmonės steigimo galimybe.

  • Labai didelis pliusas yra tai, kad bankroto atveju įmonės savininko bei akcininkų turtas yra apsaugotas. Žinoma, reikia pateikti pradinį kapitalą be kurio negalite pati UAB savininku.

  • Kapitalą galima didinti išleidžiant naujas akcijas.

  • Jeigu nebenorite vykdyti veiklos – tokiu atveju turimas akcijas galite paprasčiausiai parduoti.

  • Valstybė teikia lengvatas, kurios leidžia UAB savininkams lengviau “atsipūsti”.

Uždaroji akcinė bendrovė, galima taip sakyti, yra viena populiariausių įmonės formų Lietuvoje. Lyginant su kitomis, ji turi labai daug pliusų, kurie ir paskatina steigti būtent UAB, o ne kitos įmonės rūšį.

UAB steigimas Klaipėdoje bus paprastesnis jeigu steigimo metu bendradarbiausite su specialistais. Daugelis tokių steigimo paslaugas teikiančių įmonių veikia online būdų, tad jokio skirtumo, kad gyvenate Gargžduose arba Kretingoje. Paslaugos vis tiek bus suteiktos ir net nebūtina susitikti su steigimo darbus atliekančiais profesionalais.

Svarbiausia yra pasirinkti tokią įmonę, kurios paslaugos Jus tenkintų. Vien Klaipėdoje paslaugas teikia labai daug įmonių, tad kuo daugiau palyginsite – tuo geresnį variantą pavyks atrasti. Taip pat nepamirškite, kad Jums puikiai tinka ir tokios įmonės, kurios yra įsikūrusios kituose Lietuvos miestuose. Juk darbai atliekami internetu.

  1. Pasirinkite tą įmonę, kuri atlieka visus darbus. T.y. nesirūpinkite dėl nieko. Tegul viską už Jus atlieka specialistai.

  2. Įvertinkite paslaugų kainoraščius. Palyginkite kitų įmonių ir išsiveskite vidurkį, kiek gali kainuoti tokios paslaugos.

  3. Būtinai internete perskaitykite atsiliepimus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie gautas paslaugas.

  4. Bendraukite internetu ir telefonu, susižinokite, kaip įmonei sekasi steigti įmonę.

Pirmieji verslo žingsniai yra patys svarbiausi, tad palikite juos savo srities specialistams.