Ne į temą

Kiek kainuoja vonios kambario įrengimas?

Ne visada lengva sužinoti, kiek kainuos vonios kambario įrengimas. Juk kiekvienam namų savininkui vonios kambarys bus labai skirtingas – o juk norint, kad vonios kambarys funkcionuotų, reikia daugybės dalykų! Tačiau galime bent jau nurodyti, kiek kainuoja vonios kambario įrengimas. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime kai kurias su vonios kambario įrengimu susijusias išlaidas ir padėsime jums išsiaiškinti, kiek gali kainuoti jūsų konkretus projektas.Galbūt manote, kad vonios kambario įrengimas – tai tik santechnika, plytelės ir elektros instaliacija. Tačiau vonios kambario dizainas turi įtakos jo įrengimo kainai, pavyzdžiui, atviro plano vonios kambarys gali kainuoti kitaip nei vonios kambarys su atskirais kambariais (pastarajam reikėtų papildomo planavimo). Taip pat reikia apsvarstyti, kokios įrangos norite – ar norite, kad sienos būtų išklotos akmeniu, ar marmuru? Ir ar yra kokių nors ypatingų savybių, pavyzdžiui, kampinės SPA vonios.

Taigi dabar žinome apie kai kuriuos veiksnius, galinčius turėti įtakos vonios kambario įrengimo sąmatai, todėl pažvelkime, kokie šie skaičiai galėtų būti, jei šiandien mūsų svetainėje įrengtume naują vonios kambarį

Kitur internete apskaičiuota, kad vonios kambario įrengimo išlaidos bus nuo 3000 iki 4000 eurų. Tai priklausys nuo to, kiek reikės atlikti darbų ir kokios įrangos norite, pavyzdžiui, ar yra kokių nors ypatingų savybių ar dizaino elementų, pavyzdžiui, vonios kambarys su atskiromis patalpomis.

Jei įrenginėtume tik vieną vonios kambarį, būtų šiek tiek pigiau, bet kadangi mūsų darbas apima ir tualeto, ir vonios įrengimą, ir plytelių klijavimą, ir t. t., tai susidaro suma! O jei dar atsižvelgtume į papildomas išlaidas, pavyzdžiui, santechnikos įrankius, medžiagas ir darbo užmokestį , galite suprasti, kodėl vonios kambario įranga yra tokia brangi.

Galų gale viskas priklauso nuo to, kiek darbo reikės jūsų projektui įgyvendinti ir kokio vonios kambario dizaino norite. Tikimės, kad šis pranešimas leido jums suprasti, ko tikėtis, arba bent jau į ką atsižvelgti planuojant!

Jei turite kitų klausimų apie vonios kambario įrengimą, į kuriuos neatsakėme savo tinklaraščio įraše, nedvejodami kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos. Visą reikiamą įrangą galite rasti čia.