Siurbliai su vandens filtru
Ne į temą

Vaikas alergiškas gyvūnams- ką daryti?

Nemažai šiuolaikinių šeimų sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą be vienokio ar kitokio augintinio, gyvenantieji bute dažnai renkasi žuvytes, žiurkėnus, šeškus, kates ar nedidelius šuniukus, galintys sau leisti prabangą gyventi nuosavame name neretai turi ir katę, ir nemažą šunį. Sulaukus šeimos pagausėjimo ypač svarbu vaiką auklėti nuperkant jam augintinį – taip jis mokosi rūpestingumo, empatijos ir nuoširdumo. Visgi ką daryti, jei norite turėti katę ar šunį, o vaikas jiems yra alergiškas? Ar yra būdų alergiją panaikinti?

Dulkių siurbliai su vandens filtru yra nuostabi inovacija, kuri garantuotai padės šioje situacijoje. Tokio tipo modernūs bei šiuolaikiški dabar jau kiekvienam prieinami prietaisai kuo puikiausiai kovoja su visų rūšių alergenais ir leidžia gauruotu augintiniu mėgautis net tiems, kurie apie juos net negalėjo svajoti praeityje. Be kita ko, jie turi ir daugiau pliusų, kurie nepaliks nė vieno abejingo žmogaus – toks nepakeičiamas buities prietaisas suteiks galimybę mėgautis blizgančiomis nuo akinančios švaros grindimis, o taip pat pajusite skirtumą oro atžvilgiu – jis nebus išsausėjęs, taps švaresnis. Kol jūs vos pajudinsite pirštą, siurblys vandeniu perfiltruos visas namuose esančias dulkes.

Kitas variantas (o dar geriau derinti juos abu) yra pasirinkti tas veisles, kurios gerokai mažiau alergizuoja. Pavyzdžiui, terjerai ar pudeliai šeriasi minimaliai, tad alergenų, t.y. atplyšusių odos ląstelių, aplinkoje paliks žymiai mažiau, lyginant su artimiausiomis alternatyvomis.

Žinoma, jei jūsų vaiko alergija yra itin stipri, tuomet prieš perkant augintinį vis tiek patartina pasitarti su vaikų alergologu, bet išvardinti būdai visgi yra viena iš galimų išeičių. Juolab, kad pinigai skirti dulkių siurbliui su vandens filtrui vis tiek yra puiki investicija. Toks dulkių siurblys palengvins gyvenimą, net jei augintinio ir neturėsite. Oras bus išvalytas nuo žiedadulkių, dulkių ir kitų alergenų, todėl jūsų ir jūsų namiškių kvėpavimas bus žymiai lengvesnis.

Todėl jei dabar svarstote apie dulkių siurblio pirkimą, pagalvokite apie tokį, kuris ne tik išsiurbtų nešvarumus, tačiau tuo pačiu ir išvalytų jūsų namų orą nuo jame esančių mikrodalelių.