augantis stalai
Ne į temą

Kodėl vaikui reikalingas augantis stalas, o ne paprastas?

stalas vaikamsNorint suteikti geriausias sąlygas vaikui, ieškoma sprendimų. Didelis rūpestis yra baldai. Vieni per maži, kiti per dideli, vieni nepatogūs, kiti neatrodo saugūs. Įprastų baldų ergonomika kartais nė iš tolo neprilygsta tam, ką būtų galima pavadinti aukštu standartu. Šiame straipsnyje – apie tai, kodėl vaikui reikalingas augantis rašomasis stalas, o ne paprastas.

 

Ergonomika

Ką vaikas veikia prie stalo? Jis piešia, skaito, rašo, mokosi, lipdo, žaidžia… Veikla įtraukia, ir tai puiku – juk tėvai džiaugiasi, kai mažasis šeimos narys kuo nors domisi. Deja, netinkamai parinktas baldas ergonomikos požiūriu nusipelno neigiamų vertinimų. O štai augantis stalas – tai ne tik patogus, bet ir sveikatai naudingas sprendimas. Tiek per žemas, tiek per aukštas stalas stuburui ne į naudą. Be to, jeigu nuo stalviršio iki akių per mažas atstumas, gali išsivystyti trumparegystė. Dėl to dėmesys kreipiamas į stalus, kurių dydis reguliuojamas. Tokių modernių baldų galite rasti užsukę į litaugus.lt – internete pateikiamas specializuotos parduotuvės asortimentas. Tokie stalai kaip „Profi“ pasižymi ne tik žaismingu dizainu, bet ir išskirtinėmis ergonomikos savybėmis.

 

Mokymosi rezultatai

Augantis stalas gali tapti geresnių mokymosi rezultatų priežastimi. Vaikai ne visada noriai atsiverčia vadovėlį ar pratybas. Manote, jog dėl visko kaltas tingumas? Nebūtinai. Juk tai, kas nepatogu, nelabai vilioja, ar ne? Taip pat ir mokslai gali būti susiejami su komforto trūkumu. O skaitant ar rašant reikalingas susikaupimas. Todėl reguliuojamo dydžio stalas tampa pasirinkimu numeris 1.

 

Malonus laisvalaikis

Pastebėjote, kad vaikas nebenori piešti? Anksčiau jis su malonumu skaitydavo knygas, o dabar vengia net prisėsti prie stalo? Iš plastilino gimdavo nuostabiausios figūros, o dabar jo dėžutė numesta kažkur kampe? Tokias metamorfozes taip pat gali lemti nekomfortiški baldai.

Užsiimti mėgstama veikla patogu turint augantį stalą. Tuomet baldas nureguliuojamas optimaliausiai.

 

Investicija į vaiko ateitį

Pirkdami tradicinį stalą žinote, kad jis nebus ilgaamžis. Na, gal greitai ir nesusidėvės, tačiau laikui bėgant taps paprasčiausiai per mažas. Siekdami sutaupyti planuojate nupirkti per didelį stalą, kuris vėliau taptų tinkamas? Verčiau nedaryti tokių miglotų sprendimų. Geriausia išeitis ir investicija į jauno žmogaus ateitį yra augantis stalas. Jei norite pasidairyti po tokių baldų saloną, tai galite padaryti tiesiog internete, užsukę į litaugus.lt