Ne į temą

Dantų implantavimo procedūra – ką būtina žinoti

Estetine burnos ertmės priežiūra yra susirūpinęs ne vienas žmogus – kai kuriems sunku sukurti gražią dantų liniją dėl esamų problemų. Dažniausiai pacientai kreipiasi į odontologijos klinikas būtent dėl dantų balinimo paslaugų, tačiau neretai kai kuriems prireikia ir gerokai sudėtingesnių procedūrų. Pavyzdžiui, dantų implantavimas yra reikalingas tiems, kurie praranda vieną kitą dantį dėl tam tikrų priežasčių. Tokiais atvejais dantų plombavimas nėra tinkamas pasirinkimas, nes nemaža tikimybė, kad tokiu būdu tvarkomi dantys neišsilaikys sveiki ilgą laiką. Būtent todėl dantis dažniausiai pacientai nori implantuoti arba protezuoti. Dantų implantai būtų pats tinkamiausias pasirinkimas, bet aišku – ne visiems.

Šia procedūra susidomėję žmonės pirmiausia turėtų bent jau paieškoti informacijos kas tai per procedūra, tuo labiau – reikia pasidomėti ir kainomis, nes ne visiems jos bus prieinamos. Danties implantas yra įdedamas tais atvejais, jeigu kitos procedūros yra neveiksmingos danties atstatymui. Tai reiškia, kad iš pagrindų yra atkuriamas dantis, tiesiog įstatomas naujas. Kai dantis yra sugedęs ir smarkiai pažeistas taip jog jo taisyti net neverta, jis yra pašalinamas su visa šaknimi. Danties implantas yra įdedamas itin greitai, tačiau pati procedūra nėra gana pigi.

Dantų implantavimo metu, gydytojas paruoš implantą bei vietą jam įdėti. Tai reiškia, kad prieš tai turi būti pašalinti visi galimi kenksmingi faktoriai. Jums prieš tai reikėtų susitvarkyti ir kitus dantis, jog vėliau neįsimestų kokia infekcija, ir kad implantas nebūtų atmestas. Implantavimo metu, jūsų žandikaulyje, o tiksliau – būsimo danties vietoje, bus įsukamas sraigtas. Jis ko gero bus iš titano. Kai jis bus sumontuotas, tada ant viršaus gydytojas uždės karūnėlę, kuri bus pritaikyta specialiai jums. Tai reiškia, kad danties implantas bus parenkamas pagal jums reikalingą danties formą, jog vėliau jis neišsiskirtų ir atrodytų natūralus. Danties implantavimo kainas reikėtų sužinoti dar prieš atliekant šią procedūrą.

Odontologijos klinikos suteikia visą būtiniausias informaciją tiek apie dantų implantavimą, tiek ir apie procedūros bei medžiagų kainas. Jos gali būti kiek didokos, nes ne veltui dantys dažniausiai yra implantuojami po vieną.

Daugiau informacijos: https://www.clinicdpc.lt/paslaugos/dantu-implantavimas/