vestuviu fotografas
Paslaugos

Vestuvių filmavimas ir fotografavimas

vestuviu fotografasDar prieš gerą dešimtmetį filmuojamas vestuvės buvo tikra retenybė, tuo tarpu pastaruoju metu – tai visai normalus ir įprastas dalykas, kaip ir vestuvių fotografavimas. Na, mėgėjiškų filmukų galima pamatyti ir tikrai iš senų laikų, tačiau dabar galima turėti kur kas kokybiškesnį savo vestuvių filmą. Juo labiau, kad montuojant tai, kas jūsų vestuvėse buvo svarbiausia ir gražiausiai, neišvengiamai prisideda ir vestuvių fotografas. Naudoti gražiausias nuotraukos vestuvių filmo įvairiose vietose – įprastas ir netgi neišvengiamas dalykas. Kaip vienų situacijų negali perteikti vien nuotrauka, taip kitose video medžiagos bus per mažai.

Ką pasirinkti savo vestuvėms – įprastą fotografavimą ar filmavimą? Žinoma, jei tik galimybės leidžia, geriausia turėti abu variantus. Tačiau vis tik rekomenduojamą didžiausią dėmesį skirti vestuvių fotografijai. Kad ir koks žavus galėtų filmukas, vis tik nuotraukos bus ir dažniau žiūrimos, ir labiau kitiems rodomos, ir atspausdinamos į albumą. Tad kiekvienose vestuvėse didžiausią dėmesį reiktų skirti geriausio vestuvių fotografo pasirinkimui ir nuotraukų kokybei. Geriausia būtų turėti netgi ne vieną, o bent du fotografus. Patikėkite – rezultatas būna kur kas geresnis, įvairesnis, dažnai lengviau ir kokybę užtikrinti. Na o jei jau pasirūpinote ir vestuvių fotografais, ir jų asistentu, jau galima galvoti ir apie savo šventės filmavimą – per mažai įspūdžių įamžinimo tikrai nebus.

Tiesa, Lietuvoje tokia mada dar ateina gana vangiai. Daugeliui žmonių atrodo visai nebūtina filmuoti savo šventės, kai kurie nesuvokia, kaip gali būtų įdomu po to visa tai stebėti ekrane, o yra tikrai nemažai ir tokių, kurie nemėgsta būti filmuojami ir po to save matyti. Jei tokių dvejonių yra, reikia gerai pagalvoti. Jei esate jaunikis ar jaunoji, ir žinote, jog visos šventės metu būsite filmuojamas, gali jaustis toli gražu ne jaukiai ir taip ir nesugebėti atsipalaiduoti visos šventės metu. Na o toks vestuvių filmavimo rezultatas tikrai nėra pageidautinas. Tad jei dvejote, geriau nerizikuoti. Geriausia rinktis tai, kas patikrinta – vestuvių fotografiją, kuo geresnę, kuo profesionalesnę. Ir geriausia, kad vestuvių fotografas nedirbtų vietas – turėtų porininką ar bent asistentą. Žinoma, atsipalaiduoti gali trukdyti ir fotoaparato objektyvas, tačiau po poros valandų intensyvios vestuvinės fotosesijos net bailiausi pripranta dirbti tarsi modelio darbą pozuojant ir po to jaučiasi kur kas geriau.