Kūno kvepalai
Mada

Ką apie mus pasako kūno kvepalai?

Kalbėdami apie išvaizdą, įvaizdį, mes dažniausiai galvojame apie rūbus, jų spalvas, suderinamumą. Tai labai daug pasako apie mus, kartais iš to galime nuspėti net žmogaus charakterį, jo pomėgius, gyvenimo būdą.

Tačiau įvaizdyje svarbu ne tik rūbai, plaukai, avalynė, bet ir kvapas. Būtent kūno kvepalai gali sugadinti net ir patį geriausią įvaizdį arba padėti užmiršti pačią blogiausią gyvenime matytą žmogaus aprangą.

Renkantis kvepalus labai svarbu žinoti, kur jais kvepinsitės ir ką jie turėtų apie jus transliuoti. Juk kvepinamės eidami į darbą, į vakarėlį, įvairias šventes, susibūrimus, todėl savo lentynoje reikėtų turėtų ne vieną skirtingų kvapų ir intensyvumo buteliuką.

Kas yra kvepalų etiketas?

Kiekvieną kartą labai svarbu laikytis ne tik aprangos kodo, bet ir kvepalų etiketo. Klaidinga manyti, kad intensyvus ir „šleifą“ paliekantis kvapas yra brangių ir kokybiškų kvepalų požymis. Kalbant apie etiketą sakoma, kad kvepalai turėti sklisti ne toliau kaip ištiestos rankos atstumu. O gerą skonį kvepalams tiesiog būtina turėti.

Įsivaizduokite, jeigu pasikvepintumėte itin intensyvaus kvapo kvepalais, eidami į darbo pokalbį ar oficialų susitikimą su vadovu ar kitu svarbiu asmeniu. Šiuo atveju net ir tobulai suderinta susitikimui apranga įspūdžio nepadarys. Aštrūs, sunkūs kvepalai gali būti ir nepagarbos kitam asmeniui ar etiketo neišmanymo ženklas. Todėl pasirinkimus visuomet reikia daryti atsargiai ir apgalvotai.

Kvepalai pagal sezoną

Ne paslaptis, kad besikeičiantys metų laikai dažnai keičia ir mūsų nuotaikas, mintis. Vasarą mus lydi laisvė, pozityvas, atostogų nuotaikos. Šiltas oras, saulė, jūra dažniausiai savaime skatina mus rinktis lengvesnius, gaivesnius kvapus, mėgautis gėlių, vaisių aromatais. O štai žiemos, rudens sezonu, norisi ryškesnių kvapų, išraiškingesnių kvapų.

Ieškokite unikalumo

Tinkamai pasirinkti kvepalai gali tapti jūsų vizitine kortele, identifikuojančia jūsų asmenybę. Nesivaikykite madų, kurios šiuo metu itin stipriai išreiškiamos. Pastebima, kad daugelis moterų itin dažnai renkasi rinkoje populiariausius, tačiau ne visuomet asmenybę atspindinčius kvapus. Atminkite, kad kaip ir rūbą, kvapą taip pat turite „panešti“.